BASA Jan Zbigniew |
RÓŻANECKI Mateusz Jan |
ROŻEK Wojciech Bogusław |
TOMCZYŃSKI Piotr |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Monika Katarzyna KUBUŚKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Damian Piotr PODSIADŁO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY KOZŁÓW |
1 | Radosław Józef SZCZUDŁO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIECHOWSZCZYZNY |
1 | Szczepan Sebastian GRABOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOZŁÓW |
2 | Teresa Marianna TOMCZUK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Piotr Grzegorz STACHURKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIECHOWSZCZYZNY |
2 | Piotr Krzysztof JUZASZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOZŁÓW |
3 | Justyna Dorota PIECZYRAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY KOZŁÓW |
3 | Krzysztof Paweł BROŻEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIECHOWSZCZYZNY |
3 | Bożena Marzena WŁODARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOZŁÓW |
4 | Grzegorz Norbert MICHALAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY KOZŁÓW |
4 | Zbigniew Bogumił BARAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIECHOWSZCZYZNY |
4 | Michał SELWET | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOZŁÓW |
5 | Marzena Małgorzata KYRCZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Stanisław Michał MISIEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY KOZŁÓW |
5 | Sławomir Piotr BANASIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIECHOWSZCZYZNY |
5 | Jan Piotr NOCUŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOZŁÓW |
6 | Ewa Marta SZWEJ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Tomasz Marek GULIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY KOZŁÓW |
6 | Kamil PYCIA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIECHOWSZCZYZNY |
6 | Jerzy Adam JUZASZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOZŁÓW |
7 | Sebastian Lechosław KUCYPERA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Teresa Ewa FLOREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIECHOWSZCZYZNY |
7 | Leszek Rafał PARSZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOZŁÓW |
8 | Grzegorz Adam ZWIERZCHOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Adam Łukasz ŚWITAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOZŁÓW |
8 | Dariusz Henryk JANUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE W PRZYSZŁOŚĆ |
8 | Marcin Józef GAIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PIERWSZA LIGA” |
9 | Beata Maria WYRWA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Patrycja Józefina MAJEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY KOZŁÓW |
9 | Alicja Dorota BAKUŁA-KANIA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIECHOWSZCZYZNY |
9 | Sylwester Krzysztof PANKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOZŁÓW |
10 | Anna Danuta CIELESTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY KOZŁÓW |
10 | Grzegorz Marek ŻEBRO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIECHOWSZCZYZNY |
10 | Bożena Alina KURAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOZŁÓW |
11 | Aneta Halina SADOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Dariusz Andrzej ZYGUŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY KOZŁÓW |
11 | Ewelina Teresa KANIA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIECHOWSZCZYZNY |
11 | Dorota CHUDYKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOZŁÓW |
12 | Damian Adrian LIBERA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Sławomir Andrzej KRZEMIEŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIECHOWSZCZYZNY |
12 | Marcin JANCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOZŁÓW |
13 | Mirosław Piotr MAJEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Tomasz Jerzy FIREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY KOZŁÓW |
13 | Adam ZYNEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIECHOWSZCZYZNY |
13 | Magdalena PROKOP-PAŁKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOZŁÓW |
14 | Monika Aneta GÓRNIK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Edyta Ewa POCZĘSNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIECHOWSZCZYZNY |
14 | Stanisław Jakub BARAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOZŁÓW |
15 | Piotr TOMCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY KOZŁÓW |
15 | Mirosław Andrzej RACHWAŁ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIECHOWSZCZYZNY |
15 | Agnieszka Karolina CZAPLA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KOZŁÓW |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Kozłów
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".