BACŁAWSKA Aneta |
CZAPLICKA Ewa |
HUMIĘCKI Jerzy |
MARCINIAK Arkadiusz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Wojciech ANTOSZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Zbigniew KONOPKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZAPLICKIEJ |
1 | Jolanta DAWIDCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO |
1 | Witold PSZCZÓŁKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYNOWŁOGI MAŁEJ I WIKTOROWA |
1 | Radosław ŻEBROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE RAZEM |
2 | Alina OBRĘBSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Mirosław KONOPKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZAPLICKIEJ |
2 | Wiesława STACHOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO |
3 | Piotr Paweł GADOMSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Jacek CHODKOWSKI | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | Karol ANTOSZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZAPLICKIEJ |
3 | Magdalena GLINA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO |
3 | Bogdan BOROWY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE RAZEM |
4 | Joanna CHODKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Emilia BOROWA | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
4 | Mirosław LEŚNIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO |
4 | Błażej GOŁĘBIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYNOWŁOGI MAŁEJ I WIKTOROWA |
5 | Ewa Katarzyna KOŁAKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Teresa BIAŁOSZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZAPLICKIEJ |
5 | Jolanta Katarzyna PRZYBYŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO |
6 | Zbigniew ROMAN | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Albert Roman ŁAZICKI | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
6 | Sylwia UMIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZAPLICKIEJ |
6 | Anna ROMAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO |
7 | Leonard MIKOŁAJEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Aneta BOROWA | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
7 | Renata MAJEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZAPLICKIEJ |
7 | Anna CHMIELIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO |
8 | Marcin ROGOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Mariola ŁOSIEWICZ | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
8 | Anna PARADOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOK SAMORZĄDOWY |
8 | Łukasz SMOLIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZAPLICKIEJ |
8 | Krzysztof KUKLIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO |
9 | Beata BOCHENEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Tomasz KAWIECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZAPLICKIEJ |
9 | Przemysław RADOMSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO |
9 | Dariusz BOJARONUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE RAZEM |
10 | Tadeusz SMOLIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Daniel KIJORA | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
10 | Artur UMIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZAPLICKIEJ |
10 | Monika POPIOŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO |
11 | Kamila Anna NAKIELSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Dariusz MILEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZAPLICKIEJ |
11 | Bogdan STRYJEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO |
12 | Ilona LELENIEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO |
13 | Dariusz KOBYLIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Magdalena GADOMSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZAPLICKIEJ |
13 | Kamil GADOMSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO |
14 | Iwona Sylwia KIMONA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Mariusz BIALIK | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
14 | Grzegorz KUCHARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZAPLICKIEJ |
14 | Adam WÓJCICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO |
14 | Jan SOKOŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE RAZEM |
15 | Krzysztof GRZYBOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Michał MOSTOWY | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
15 | Grażyna WÓDKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZAPLICKIEJ |
15 | Adam BOBIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HUMIĘCKIEGO |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Krzynowłoga Mała
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".