KOBIAŁKA Beata |
ŁODEJ Lech Stanisław |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Sylwester JEDLIKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI |
1 | Renata Katarzyna ĆWIKLIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH |
2 | Donata Maria ZĘBALA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI |
2 | Barbara DOMAGAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH |
3 | Karol Robert OŻAROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI |
3 | Maria Mieczysława PAJĄK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH |
4 | Arkadiusz Jan FARYS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI |
4 | Jadwiga Urszula BANASIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH |
4 | Łukasz Mariusz ROKOŚNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ROKOŚNEGO |
5 | Anna BUGAJ-PIOTROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI |
5 | Cezary SZWAJDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH |
6 | Sylwia Maria SIENNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI |
6 | Jarosław Adam JAŁOCHA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH |
7 | Patryk ZALESKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI |
7 | Jolanta Małgorzata OŻDŻYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH |
8 | Krzysztof Zbigniew PIESAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI |
8 | Edward Stanisław FLIS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARD FLIS |
8 | Darek Jacek RÓŻALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH |
9 | Anna LEŻUCHOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI |
9 | Marek Henryk MIKOS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH |
10 | Remigiusz Piotr SALA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI |
10 | Grzegorz WANAT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH |
11 | Sebastian OCHOCKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
11 | Joanna Maria ARCZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI |
11 | Piotr BEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH |
12 | Dariusz GRANAT | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
12 | Monika Ewa OPERACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI |
12 | Katarzyna Agata BANASIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH |
12 | Zenon ZABORSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENON ZABORSKI |
13 | Renata Iwona JABŁOŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI |
13 | Piotr Robert RAKOCZY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH |
14 | Marcin PASTUSZKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI |
14 | Teresa Zofia ŁUCKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH |
15 | Beata Edyta ŁUKAWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOBIAŁKI |
15 | Dariusz Stanisław WOJTAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WOJTASA |
15 | Zofia Krystyna FARYS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA ŁODEJA GMINA DLA WSZYSTKICH |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Kunów
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".