KASZTELAN Sebastian Piotr |
KRZYSZTOFIAK Andrzej Krzysztof |
PEREHUDA Agnieszka |
STROCIAK Marek Roman |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | PEREHUDA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | ŁUPACZEWSKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | POTOCZNY Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | ERTMAN Janusz Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KAZIMIERSKA Renata Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | RARÓG Zbigniew Leszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | OSTROWSKI Marcin Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | WOJTYSIAK Monika Alicja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MAKAREWICZ Dawid Zygmunt | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BURNICKA-ZIELIŃSKA Magdalena Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SADKOWSKI Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | CHEŁKOWSKA Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | RUTKA Tymoteusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | STROCIAK Jacek Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BORZYSZKOWSKI Jakub Kacper | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RAKOWSKA-KILISZEK Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CHRÓL Czesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ĆWIEK Katarzyna Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | IWANOWICZ Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CESARZ Kinga Karolina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KASZTELAN Sebastian Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
1 | GÓRSKA-MOCH Patrycja Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
1 | ŁOŚ Dorota Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
1 | WOJCIECHOWSKI Tomasz Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
1 | SZKLIŃSKA Dominika Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
1 | WAŻNY Tomasz Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
1 | SIDOR Katarzyna Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
1 | WESOŁOWSKI Mariusz Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
1 | HALAGIERA Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
1 | KUFFEL Karolina Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
1 | ZATORSKI Paweł Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
1 | MANKIEWICZ Elżbieta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
1 | PAWLUCZUK Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
1 | LEWANDOWSKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
2 | ZARDZEWIAŁY Elżbieta Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | PRZĄDKA Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | GRODECKA-TRAUTSOLT Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | WÓJCIK Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | FILBRANDT Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | MACIĄG Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | WOJTYŁA Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | CHRYPO Eugeniusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | NOSKO Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | JANISZEWSKA Aneta Patrycja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | OLSZEWSKI Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PESTA Elżbieta Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ROMANOWSKI Karol | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KRAWCZYK Monika Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | CHOJNACKI Rafał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | STROCIAK Marek Roman | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | CESARZ Norbert | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | RYBCZYŃSKA Agnieszka Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | CHRZANOWSKA-SAŃCZYK Marta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WOSZTYL Oliwia Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | NAWROCKA Ada Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WOŹNIAK Edwin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ŁYSZKIEWICZ Aleksandra | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GALICKI Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
2 | ZAJĄC Karina Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
2 | SALIŃSKA Aneta Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
2 | PYTLOS Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
2 | TADAJEWSKI Roman Bogdan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
2 | RYGIELSKI Marek Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
2 | WIERZBICKI Jerzy Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
2 | BIELAWSKA-KARATYSZ Lidia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
2 | KRZYSZTOFIAK Andrzej Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
2 | CZARNOBAJ Dagmara Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
2 | BARTNICKI Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
2 | JARYNOWSKA Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
2 | DZIKOWSKI Mieczysław Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
2 | KOPCZYŃSKA Ewa Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
2 | CHRZANOWSKI Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
2 | DEYNA Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
3 | WIŚNIEWSKI Zdzisław Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | SKRAJEWSKA Daria Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | ZAWADZKA Joanna Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | GOŁĘBIEWSKA Karolina Olga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | MAZUR Patryk | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | ŚWIOKŁO Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | FILBRANDT Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | PIETRAS Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | CHEŁKOWSKI Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | RUDNICKI Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | MARCHLEWICZ Joanna Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | POROŻYŃSKA-STEC Natalia Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | POMYKACZ Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | JAKUBOWSKA Regina Józefa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ĆWIEK Radosław Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MARZEC Ryszard Kazimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MOCARSKA Urszula Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KAMIŃSKA Alina Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MARON Justyna Jadwiga | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WAŻNA Jolanta Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
3 | CZARNECKI Michał Wawrzyniec | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
3 | GÓRAL Bartłomiej Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
3 | PISKORZ Anna Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
3 | DZICH Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
3 | GOLIŃSKA-MASŁOWSKA Jadwiga Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
3 | PAJEWSKI Piotr Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
3 | BERA Roman Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
3 | WIŚNIEWSKA Izabella Anita | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
3 | PIEKARSKI Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
3 | KOPYCIŃSKA Olga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
3 | OBIAŁA Grzegorz Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
3 | WOLF Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
3 | TOMASZEWSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
4 | BUDEK Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | STRZAŁEK Małgorzata Wiesława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | MICHALSKI Adam Polikarp | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | KWIATKOWSKA Karolina Rozalia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | FRELEK Filip | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | BULZACKA Anna Agata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | PLEWIŃSKI Leszek Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | WESNER Arkadiusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | MALISZEWSKA Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | FORTUNA Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | JASTRZĘBSKA Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | BEDNAREK Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KOZŁOWSKA Justyna Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WOŹNIAK Bernard | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | OTLEWSKI Marcin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BYZDRA-PACZKOWSKI Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | OBERLAND Grzegorz Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MAJEWSKA Bożena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | STROCIAK Małgorzata Urszula | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SIDOR Marek Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
4 | RZEPCZYŃSKI Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
4 | GRYGIER Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
4 | URBANOWICZ Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
4 | KOZŁOWSKA Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
4 | STRZELCZYK-HUMIENNY Agnieszka Kinga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
4 | KASZTELAN Radosław Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY |
4 | GORLEWICZ Kazimierz Waldemar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
4 | LIGUZ Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
4 | TRACZYK Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
4 | GRAU Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
4 | KRUKOWSKI Marek Zygmunt | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
4 | POKRZEPTOWICZ Anna Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
4 | SUPRON Agnieszka Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w mieście Kwidzyn
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".