NOWICKI Tomasz |
PIWOWAR Alicja Aleksandra |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Adam Bartłomiej SUSŁO | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | Adam Aleksander BEŁCZĄCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI PIWOWAR |
1 | Remigiusz Grzegorz BEDNARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LĄDEK |
2 | Adrian Roman SKIBICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADRIANA SKIBICKIEGO |
2 | Marzena Zofia SZEWCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI PIWOWAR |
2 | Adrian Dawid BRANDIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LĄDEK |
2 | Sławomir Jacek WALENTYNOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNE DOBRO |
3 | Czesław KOROBIJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI PIWOWAR |
3 | Beata Anna DAŃKOWSKA-SZCZYGIEŁ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY DAŃKOWSKIEJ-SZCZYGIEŁ |
3 | Grzegorz Ludwik WEBER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LĄDEK |
4 | Filip Arkadiusz KUBICA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI PIWOWAR |
4 | Arkadiusz PACIEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA PACIEJA |
4 | Dorota Justyna KONDRACKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LĄDEK |
5 | Dorota OLEJNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI PIWOWAR |
5 | Łukasz Jerzy KRYSA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LĄDEK |
6 | Ilona Anna RZEŹNIK | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
6 | Łukasz Dawid PRZEPIÓRA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI PIWOWAR |
6 | Dominika Marta BARABAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LĄDEK |
6 | Dorota Barbara URBAŃCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNE DOBRO |
7 | Magdalena Sylwia PIETRUCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI PIWOWAR |
7 | Krystian Dawid TAKURIDIS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LĄDEK |
8 | Natalia BORKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI PIWOWAR |
8 | Sebastian ŁUKASIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LĄDEK |
9 | Przemysław Piotr MARCINIAK | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
9 | Edyta Dorota KOLENDO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI PIWOWAR |
9 | Janusz Wiesław MAJEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LĄDEK |
10 | Anna Danuta ZATOKA | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
10 | Renata Jadwiga RYBECZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI PIWOWAR |
10 | Daria Anna SKROBOTUN-STRĄCZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LĄDEK |
11 | Tomasz Bronisław STUŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI PIWOWAR |
11 | Maciej Ryszard KOTRYS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LĄDEK |
11 | Barbara SZAJNOCHA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA RADOCHOWA |
12 | Agata Dorota OPIŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI PIWOWAR |
12 | Krzysztof ŚLIWOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LĄDEK |
13 | Sabina Wioletta KLIBER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI PIWOWAR |
13 | Łukasz Paweł MRÓZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-WSPÓLNE DOBRO |
13 | Sandra Jolanta NOWORYTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SANDRA NOWORYTA |
14 | Ewelina Anna RYCAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI PIWOWAR |
14 | Grzegorz Michał MARSZAŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LĄDEK |
15 | Magdalena PODYMA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI PIWOWAR |
15 | Natalia KOCIOŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ LĄDEK |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Lądek-Zdrój
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".