GOŁASZEWSKI Krzysztof |
ŁAPSZO Piotr |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | MICHNO Maciej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ŁAPIŃSKA Edyta Antonina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RACIBORSKI Kamil | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ZAREMBA Radosław Wiesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RYBAK Marzena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BRZOZOWSKI Kazimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ŁAPIŃSKA Diana | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GUMKOWSKI Axel Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
1 | MANOŚ Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
1 | CIBOROWSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
1 | ŁUPIŃSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
1 | PIEKARSKA Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
1 | POGORZELSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
1 | SAKOWICZ Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
1 | JABŁOŃSKA Wioleta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
1 | IWACYK Klara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
1 | ROSZKOWSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
1 | JAWOROWSKA Urszula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
1 | JAMIOŁKOWSKA Aldona Ewelina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
1 | MODZELEWSKI Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
1 | ŁUPIŃSKI Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
1 | GOŁASZEWSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
1 | KITLAS Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
1 | GRABOWSKA Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
1 | BRZOZOWSKI Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
1 | KAMIŃSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
1 | FILONIK Edyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
1 | ŚLIWOWSKA Ewa Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
1 | DOMASZEWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
2 | GULEWICZ Leszek Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KARASIEWICZ Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JOCZ-BOROWSKA Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | RYDZEWSKI Dariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PERKOWSKI Zenon | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ŁAPIŃSKA Elżbieta Emilia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | NAWROT Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BAGIŃSKI Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
2 | SIENNICKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
2 | ŁAPIŃSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
2 | MARZEC Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
2 | PROKOPIUK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
2 | GUMKOWSKA Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
2 | PIOTROWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
2 | OSTRZYGAŁO Aneta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
2 | KAMIŃSKI Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
2 | GOGOLEWSKA Barbara Halina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
2 | CHOIŃSKA Urszula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
2 | DĄBROWSKI Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
2 | KAMIŃSKI Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
2 | SZUSTAK Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
2 | ONICHIMIUK Agnieszka Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
2 | PRUSZYŃSKI Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
2 | MAŁASZEWSKA Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
2 | PERKOWSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
2 | ŁUPIŃSKA Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
2 | RZĘSICKI Emil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
3 | PUŁKOŚNIK Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | JABŁOŃSKA Urszula | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MOCZYDŁOWSKA Monika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MALINOWSKI Zdzisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | CHOIŃSKA Wanda Wiesława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ŁAPIŃSKI Hubert | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PIEKUTOWSKI Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KMITA Eryk Oskar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
3 | KOSAŁA Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
3 | MARZEC Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
3 | SWAT Stanisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
3 | GÓRSKI Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
3 | DUSZAK Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
3 | PIÓRKOWSKA Dominika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
3 | ŻOCHOWSKI Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
3 | HAJDUK Żaneta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
3 | KARPIUK Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
3 | ŁAPIŃSKA Alina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
3 | PERKOWSKI Łukasz Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
3 | MOJKOWSKI Andrzej Witold | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
3 | BRZOSKO Wiktor | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
3 | DOBKOWSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
3 | MATUSIECKA Edyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
3 | MIERZWIŃSKA Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
3 | JAMIOŁKOWSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
3 | KURZYNA Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
4 | WINCENCIAK Dariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PERKOWSKI Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PETELSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PERKOWSKA Zuzanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CHOIŃSKA Emilia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | HOŁOWIENKO Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BASTA Artur Czesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ŁAPSZO Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
4 | URBAN-ODACHOWSKA Kamila | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
4 | ŁUPIŃSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
4 | KAMIŃSKA Angelika Wioleta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
4 | PIECHOWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
4 | PŁOŃSKI Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
4 | POPŁAWSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ŁAPY |
4 | ROGOWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
4 | LEŚNIEWSKA Wiesława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
4 | SKROBEK Sebastian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
4 | JAROSZEWSKI Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
4 | BOGUT Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
4 | AL-ATTAR Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
4 | DOBKOWSKA Natalia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁAPY |
4 | EKIERT Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
4 | POPŁAWSKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
4 | KLIM Kamila | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
4 | WYSZOMIERSKI Adrian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
4 | IDŹKOWSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
4 | TYSZKO Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
4 | GÓRSKA-WARPECHOWSKA Bernarda | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Łapy
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".