BANASZKIEWICZ Grzegorz Aleksander |
STOLARSKI Jarosław Jakub |
ZERA Agnieszka Eliza |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Iwona BARTOSIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OD A DO Z |
1 | Michał Piotr RZEPKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ODNOWA |
1 | Janusz BIAŁY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA” |
2 | Agnieszka Eliza ZERA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OD A DO Z |
2 | Renata NOWICKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ODNOWA |
2 | Tomasz Jan ZARZYCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA” |
3 | Marek MUSIAŁ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Konrad Robert KOWALEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ODNOWA |
3 | Krzysztof Adam MICHALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA” |
4 | Ewa GRĘDZIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OD A DO Z |
4 | Karol BURCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ODNOWA |
4 | Agnieszka WALCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA” |
5 | Małgorzata Brygida ULATOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ODNOWA |
5 | Michał MANDES | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MANDESA |
5 | Ewa Zofia GROT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM EWA GROT |
5 | Robert Paweł ZDANOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA” |
6 | Witold Andrzej SMONIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OD A DO Z |
6 | Jan Jakub BARGIEŁ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ODNOWA |
6 | Lesław Ryszard KUCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA” |
7 | Katarzyna KOWALEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ODNOWA |
7 | Michał Adam DOMINIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA” |
8 | Tomasz Adam KUCHARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OD A DO Z |
8 | Wojciech Przemysław BOCHNAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ODNOWA |
8 | Tomasz Michał MAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA” |
9 | Marzena KRÓL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OD A DO Z |
9 | Andrzej Karol STELMASZCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ODNOWA |
9 | Krzysztof Piotr LIPIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA” |
10 | Grzegorz Wiktor FRUNCKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY GŁOS WSI |
10 | Magdalena KOZŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OD A DO Z |
10 | Sławomir Stanisław LISZKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ODNOWA |
10 | Piotr KUCHARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI RAZEM LESZNO |
10 | Agnieszka Sylwia DMOCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA” |
11 | Katarzyna Anna KĘPKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OD A DO Z |
11 | Jarosław Jakub STOLARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ODNOWA |
11 | Ewa Maria LATOSZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA” |
12 | Mateusz Paweł SOBIECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OD A DO Z |
12 | Dorota Lucyna SAJKOWSKA-STANICKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ODNOWA |
12 | Marcin Witold LEWICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA” |
13 | Krzysztof NOWICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OD A DO Z |
13 | Artur LIGIĘZA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ODNOWA |
13 | Dariusz Marian IWANEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJE WYGLĘDY |
13 | Joanna Katarzyna ADAMSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA” |
14 | Karol DOLESZCZAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Tomasz Franciszek DENIS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OD A DO Z |
14 | Agata GROŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ODNOWA |
14 | Marianna Jolanta MALAROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA” |
15 | Paweł SUDOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Halina Ewa DMOCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OD A DO Z |
15 | Mateusz BONDAROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ODNOWA |
15 | Piotr SUCHARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA GMINA” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Leszno
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".