BISKUPIAK Robert |
CERLAK Eugeniusz Jan |
KAPEJA Antoni |
ŁOSOŚ Piotr |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Jerzy RUGOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Marcin STEFANIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA STEFANIAKA |
1 | Wiesława Anna SIKORSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA |
1 | Maciej Jerzy KRYGER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA |
1 | Marta Joanna KONEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BISKUPIAKA |
2 | Agnieszka DOLIWKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Monika Ewelina SKOWRON-KOWALSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONI KAPEJA |
2 | Adam STEFANIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA STEFANIAKA |
2 | Marek CZERCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERCZAKA |
2 | Eugeniusz Jan CERLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA |
2 | Wojciech SIUDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BISKUPIAKA |
3 | Dariusz ĆWIERTKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Malwina KONIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONI KAPEJA |
3 | Adam Łukasz TADYCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA |
3 | Stanisław Franciszek JENDRZEJEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BISKUPIAKA |
4 | Ewa Małgorzata KACZMAREK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Katarzyna BILICKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONI KAPEJA |
4 | Mariusz Ewaryst WIŚNIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA |
4 | Patryk RYCYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA |
4 | Alicja Maria WENDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BISKUPIAKA |
5 | Sylwester TADYCH | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Tomasz RADTKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONI KAPEJA |
5 | Bartłomiej KRAKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA |
5 | Ryszard Franciszek BINIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD BINIAK |
6 | Regina KOWALEWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Wojciech KAPEJA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONI KAPEJA |
6 | Jerzy Jan SUSZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA |
6 | Adam KUREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA |
6 | Agnieszka SOBCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BISKUPIAKA |
7 | Barbara POLEWACZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Andrzej Kazimierz DZIAMARA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA |
7 | Krzysztof DZIKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BISKUPIAKA |
8 | Antoni KAPEJA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONI KAPEJA |
8 | Albin Kazimierz PAWŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ |
8 | Sylwester Krzysztof WARPIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BISKUPIAKA |
9 | Alina Maria MROTEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Sandra Katarzyna KWEIZER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA |
9 | Marlena Helena BUDZIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA |
9 | Aldona Małgorzata PISKUŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BISKUPIAKA |
10 | Anna MROTEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Agnieszka BOROWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONI KAPEJA |
10 | Czesław Kazimierz MALAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA |
10 | Iwona WAJER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA |
10 | Andrzej Konrad BOROWY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BISKUPIAKA |
11 | Wiesław Paweł BODETKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA |
11 | Zbigniew SKOWROŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA |
11 | Mirosława Julianna SKOCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BISKUPIAKA |
12 | Zyta Daniela SIK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Edward Jan STARSZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA |
12 | Tomasz KASPROWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BISKUPIAKA |
13 | Natalia Magdalena MASLAKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONI KAPEJA |
13 | Piotr Paweł ŁOSOŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA |
13 | Krystian SKOWRON | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA |
13 | Mateusz Franciszek PAJĄK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BISKUPIAKA |
14 | Edmund SZCZEŚNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA |
14 | Tomasz BADURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA |
14 | Kamil CHMURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BISKUPIAKA |
15 | Błażej WRZESZCZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Krzysztof Stanisław MATEJEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA |
15 | Tomasz GAPA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BISKUPIAKA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Łobżenica
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".