BORYS Piotr |
KIELAN Michał Tadeusz |
RACZYŃSKI Robert |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | MADZIARCZYK Tadeusz Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | POWĄZKA Mateusz Marcin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SZYMAŃSKI Damian Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SPYCHAŁA Marzena Stefania | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WOJTOWICZ Agnieszka Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CHOJNACKI Bartosz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | AUGUŚCIK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DOWHAŃ-DOMAŃSKA Ksenia Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
1 | GĘBALSKI Paweł Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
1 | LIS Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
1 | GIERSZ Paulina Kamilia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
1 | WAWNIKIEWICZ Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
1 | CACEK Damian Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
1 | PYTLARZ Piotr Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
1 | GÓRZYŃSKI Tomasz Bartłomiej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
1 | ZAPRUTKO Roman Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
1 | DUBIŃSKI Krzysztof Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
1 | FEŁEŃCZAK Marta Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
1 | MITER Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
1 | MIZGAŁA Andrzej Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
1 | KULCZYŃSKA Katarzyna Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
2 | RĘDZIŃSKI Daniel Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
2 | KACZMAREK Eliza Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
2 | DUDZIAK Rafał Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
2 | MAŁEK Eliza Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
2 | RYBICKI Krystian Norbert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
2 | CIEŚLAK Bożena Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
2 | ROZMUS Łukasz Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
2 | JANKOWSKI Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
2 | WĘGRZYNOWSKI Marian Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
2 | KOT Joanna Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
2 | WIŚNIEWSKA Anna Wiesława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
2 | NOWICKI Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
2 | MACHACZKA Anna Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
2 | KULESZA Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
3 | WĘGRZYN Dariusz Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BAJERSKI Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GRYGOROWICZ Bogdan Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GRZESIAK Izabela | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WIERZBICKA Olga | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ZAWADZKA Edyta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
3 | KUBICA-RADEK Agnieszka Bogusława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
3 | KOLBUSZ Robert Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
3 | HAŁUCHA Lesław Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
3 | SZWED Magdalena Wioleta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
3 | CZERNIAK Konstanty | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
3 | KORCZYŃSKI Mariusz Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
3 | POTOCKA Bogusława Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
3 | PASTUCH Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
3 | MIERZWA Patryk Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
3 | ORŁOWSKA Edyta Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
3 | SEMIK Ryszard Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
3 | SCHULTZ Wiesława Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
3 | SZCZEPANIAK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
4 | KIELAN Michał Tadeusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WOJTYCZKA Franciszek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | DOLATA Sylwia Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | JURECKI Filip Yassin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KOPCIŃSKA-CHUDZIA Urszula Halina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MORYŃ Piotr Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KILJAN Karolina Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CHOJNACKA Monika Magdalena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | JĘDRAŚ Dominik Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MŁODECKI Mirosław Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ZIELIŃSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
4 | KLANCKO Grażyna Czesława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
4 | KONARSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
4 | GARBACZEWSKA Danuta Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
4 | SZUMILAS Leszek Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
4 | FABJAŃCZYK Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
4 | PASZKIEWICZ Agnieszka Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
4 | DUŻY Violetta Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
4 | KAZIMIERCZAK Jan Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI LUBIN KO PL2050 PSL LEWICA |
4 | RACZYŃSKI Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
4 | KUJAWA Romuald Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
4 | TADLA Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
4 | PYTKA Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
4 | DANEK Barbara Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
4 | POLAK-SALOMON Izabella Janina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
4 | SZUMILAS Sylwia Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
4 | GOLDSZAJDT Beata Mariola | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
4 | PRZYSTUPA Alicja Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
4 | DUTKANICZ Dorota Magda | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI DUMNI Z LUBINA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w mieście Lubin
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".