CHABROS Andrzej Marcin |
KASPRZYK Edyta |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Łukasz Sylwester GRZESIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
1 | Artur GROCHOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY LUDWIN |
2 | Marek LUDWIKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI LUDWIN |
2 | Krzysztof MAŁACHOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
2 | Jacek BYTYS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ” |
3 | Grzegorz WYSZOMIRSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI LUDWIN |
3 | Barbara CZUBACKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO |
3 | Irena Joanna WINNICKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
3 | Marlena ONISZCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY LUDWIN |
3 | Adrian Dominik GREGOROWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ” |
4 | Andrzej FOLTYN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI LUDWIN |
4 | Karol ŻUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
4 | Jarosław JANEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY LUDWIN |
5 | Wojciech Zygmunt SZYMAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
5 | Małgorzata KOWALCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY LUDWIN |
6 | Zofia Urszula DZIADKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI LUDWIN |
6 | Grzegorz BRZEZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO |
6 | Urszula KLIMAS-BODZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
6 | Anna GAJOS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY LUDWIN |
7 | Bożena HARMASZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI LUDWIN |
7 | Joanna Teresa KŁODA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
7 | Anna Monika BRUT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY LUDWIN |
7 | Agnieszka GRABOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ” |
8 | Tadeusz JABŁOŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
8 | Sławomir CZUBACKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI LUDWIN |
8 | Piotr Andrzej SZYMAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
8 | Ilona STACHURA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY LUDWIN |
9 | Mariusz MARZEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
9 | Aneta Ewa GUŁAŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY LUDWIN |
9 | Bogdan MAZUREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ LUDWIN |
10 | Mariola Agnieszka GAJOS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI LUDWIN |
10 | Piotr WŁODARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
10 | Robert PASIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY LUDWIN |
11 | Ewa PYTKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO |
11 | Małgorzata KRUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
11 | Lucyna CEGŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY LUDWIN |
12 | Daniel KLIMKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI LUDWIN |
12 | Anna Jadwiga SKOCZYLAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
12 | Magdalena OŻÓG | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY LUDWIN |
12 | Anna Małgorzata KOZIEŁ-POLIT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ” |
13 | Beata Marzena GOŁĘBIOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
13 | Wiesław Józef WOŹNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY LUDWIN |
14 | Danuta MAZOWIECKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
14 | Dorota GŁOWNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY LUDWIN |
15 | Małgorzata WIĄCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA |
15 | Marcin Bernard CZAJA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY LUDWIN |
15 | Piotr Marek GRZESIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Ludwin
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".