DYNAREK Albin Krzysztof |
GRUSZCZYŃSKI Maciej |
NOWATKIEWICZ Jadwiga |
WOJNAROWSKI Zygmunt Grzegorz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Agnieszka RYBICKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Marcin Wiesław ROSIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE |
1 | Justyna STOBIECKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ |
2 | Wiesław ŻMUDA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Barbara Wiesława BOSZKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „MAŁA WIELKA GMINA” |
2 | Piotr AMBROZIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE |
2 | Katarzyna KRZEMIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ |
3 | Robert BŁASZCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Dariusz Stanisław JÓŹWIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE |
3 | Władysław HOŻEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ |
4 | Walentyna Agnieszka GOŁĘBIOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Łukasz STANOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE |
4 | Andrzej PIELAT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ |
5 | Aneta Iwona BERNACKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Włodzimierz LATARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE |
5 | Grażyna KURZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ |
6 | Ryszard GANKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Dominik KOMPIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „MAŁA WIELKA GMINA” |
6 | Bartłomiej Wojciech WIKTORZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE |
6 | Łucja PIEKUT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ |
7 | Jadwiga Irena MILEWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Adam MAŁKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „MAŁA WIELKA GMINA” |
7 | Paweł MAĆKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE |
7 | Piotr NOWATKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ |
8 | Michał STEFANIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
8 | Marek LICHOTA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Agata ANDRUSIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „MAŁA WIELKA GMINA” |
8 | Jakub Łukasz SIARKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE |
8 | Krzysztof CIARKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ |
9 | Małgorzata KOKOSIŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Agnieszka GRZELAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE |
9 | Stanisław PIELAT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ |
10 | Aldona Barbara BIŁYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Tadeusz MAĆKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE |
10 | Waldemar OSTROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ |
11 | Piotr Wiktor SZMULEWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Robert STANISŁAWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „MAŁA WIELKA GMINA” |
11 | Marta PIELAT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE |
11 | Anna KURPIEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ |
12 | Marek PIELAT | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Maciej GRUSZCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „MAŁA WIELKA GMINA” |
12 | Wojciech CIEŚLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE |
12 | Maciej Leszek PIOTROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ |
13 | Paweł WALTER | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Paweł OSIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „MAŁA WIELKA GMINA” |
13 | Michał CZWARTEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE |
13 | Zbigniew POPIOŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ |
14 | Jadwiga NOWATKIEWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Krzysztof NOWATKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE |
14 | Radosław MISZCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ |
15 | Paweł PIELAT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „MAŁA WIELKA GMINA” |
15 | Henryk Adam CZARNECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE |
15 | Jacek KLIMCZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Mała Wieś
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".