DALIDOWICZ Krystian Stanisław |
KACZORUK Krzysztof |
STOŃ Jarosław |
ŻEROMSKA-SIWCZUK Sylwia Anita |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Grzegorz Kazimierz WLAZŁY | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Justyna CHODAK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
1 | Jarosław Artur KIDYBIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STONIA |
2 | Sylwia KURZĘPA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Jacek TYMECKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
2 | Marek KAMIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STONIA |
2 | Daniel Michał KOŁTUN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA DALIDOWICZA |
3 | Tomasz Jacek PAWŁOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Agnieszka BIELECKA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
3 | Piotr SIOSTRZANKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STONIA |
3 | Bożena BRZOZOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA DALIDOWICZA |
4 | Monika Wioleta KOŁDEJ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Wojciech Dariusz SURMACZ | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
4 | Iwona Katarzyna HAWRO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STONIA |
4 | Magda MISZTAL-MROZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA DALIDOWICZA |
5 | Jarosław SZURMA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Magdalena Monika ŁOZA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
5 | Tadeusz Zbigniew MAKUCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STONIA |
5 | Anna Bernarda LACHOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA DALIDOWICZA |
6 | Tomasz PIECZYKOLAN | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Sylwia Anita ŻEROMSKA-SIWCZUK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
6 | Ewa Bernarda ŻYŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STONIA |
6 | Piotr Bogusław PROKOP | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA DALIDOWICZA |
7 | Piotr Andrzej HERMS | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Agnieszka SZYKUŁA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
7 | Maria SIEJCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STONIA |
8 | Arkadiusz KAPUSTA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
8 | Kamil ŻYŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STONIA |
8 | Justyna SWACZYNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA DALIDOWICZA |
9 | Michał PODLEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Kinga WASĄG | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
9 | Marek SOCHA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STONIA |
9 | Barbara MISZTAL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA DALIDOWICZA |
10 | Natalia NIECKARZ-MIC | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Ryszard Wincenty JARONI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
10 | Irena HRYCUNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STONIA |
11 | Jarosław Franciszek FALATUS | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
11 | Marek Łukasz BĄK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STONIA |
11 | Katarzyna Anna RAJTAR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA DALIDOWICZA |
12 | Beata Anna CHWALUK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Jan Emil BRODZIŃSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
12 | Marcin Dariusz MALEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STONIA |
12 | Milena Aneta KOŁASZEWSKA-MADEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA DALIDOWICZA |
13 | Marcin HRYCUNIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Kamil Leszek WĘŻYK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
13 | Albert Józef PIJAJKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STONIA |
13 | Sylwia OGÓREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA DALIDOWICZA |
14 | Bożena Antonina SIUDAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Agnieszka ŁUCIAK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
14 | Jakub RUBACHA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STONIA |
14 | Jerzy GONTARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA DALIDOWICZA |
15 | Zbigniew Józef JAROSIEWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Dorota SZEREMETA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
15 | Agnieszka Barbara SOBCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STONIA |
15 | Wiesław Jan FUJAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA DALIDOWICZA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Miączyn
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".