BANAŚ Łukasz Piotr |
SŁONINKA Jan Adam |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Andrzej Stanisław PAINTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ENERGII |
1 | Andrzej SAJDOK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
1 | Anna Honorata COFAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
2 | Tomasz Piotr NYCZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ENERGII |
2 | Marzena Dorota ILGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
3 | Mariusz Paweł ŻUR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ENERGII |
3 | Mariusz Rafał WOJTALA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
3 | Michał Krzysztof PAJĄK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE |
4 | Adam MATJASOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM MATJASOWICZ |
4 | Marcin Stanisław DROB | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ENERGII |
4 | Marcin Piotr KAPICA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
5 | Dawid Łukasz KARBOWY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM MATJASOWICZ |
5 | Jan Piotr NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ENERGII |
5 | Janusz Paweł STARZEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
5 | Stanisław Antoni LUBAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE |
6 | Andrzej Józef KEMPNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ENERGII |
6 | Beata Teresa KULA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
6 | Magdalena Krystyna MICHNA-CZYRWIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
7 | Henryk Władysław ROZMUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ENERGII |
7 | Robert Alojzy MAZUR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
8 | Marek Paweł GRUSZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ENERGII |
8 | Dariusz Grzegorz KOT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
9 | Andrzej Henryk NELEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ENERGII |
9 | Łukasz Piotr BANAŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
9 | Dariusz Sylwester SOSNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
10 | Henryk Marian LICHY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ENERGII |
10 | Marcin Jan NIEDZIELA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
10 | Barbara Róża RADWAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
11 | Andrzej Jan BISZKANT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ENERGII |
11 | Urszula Teresa PUSTELNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
11 | Ismena Bogumiła MALĄG-WOLNICKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
11 | Błażej Zbigniew JĘDRAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW VOX POPULI |
12 | Mateusz Kazimierz MOCZULSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ENERGII |
12 | Gabriel Krzysztof PALA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
12 | Dorota Ewa MUCHA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
13 | Zofia Teresa BIAŁOŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ENERGII |
13 | Damian Andrzej FARUGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
14 | Marian Piotr LIBERA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ENERGII |
14 | Jerzy Józef ULCZOK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
14 | Józefa Agnieszka WALICZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
15 | Agnieszka Łucja NOGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ENERGII |
15 | Kazimierz Franciszek LIGĘZA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
15 | Michał Marian PRZEWOŹNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Miedźna
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".