CHILIK Dorota |
CZEKAJ Marcin Marek |
SKWARA Wiktor Jan |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Barbara Anna NIEPOKÓJ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Janusz LENIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIEJSCE PIASTOWE - NASZ DOM |
1 | Edyta MOSOŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
1 | Piotr JURECZKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄD SOŁECTW” |
2 | Tristan Paweł WOJTUŃ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Robert STAROŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIEJSCE PIASTOWE - NASZ DOM |
2 | Teresa SIRKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
3 | Grzegorz HABRAT | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Piotr Józef BRACHUN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIEJSCE PIASTOWE - NASZ DOM |
3 | Wioletta Katarzyna URBAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
4 | Agnieszka Anna BEDNARZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Piotr Bronisław KILAROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIEJSCE PIASTOWE - NASZ DOM |
4 | Karina ŚWIĄTEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
5 | Marzena WĘGRZYN | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Wojciech URYNOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIEJSCE PIASTOWE - NASZ DOM |
5 | Dawid Janusz DUDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
6 | Wojciech GUZIK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Iwona Ewa PYTEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIEJSCE PIASTOWE - NASZ DOM |
6 | Andrzej Grzegorz GALEJ-RODZINKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
7 | Katarzyna Anna SKUBISZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Bogumił Adam SZYDŁO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIEJSCE PIASTOWE - NASZ DOM |
7 | Ryszard LENIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
8 | Janina FRĄCZEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Szymon Jan WĘGRZYN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIEJSCE PIASTOWE - NASZ DOM |
8 | Agata GUZIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
9 | Aneta Anna DOBOSZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Marzena Maria PARYLAK-PASZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIEJSCE PIASTOWE - NASZ DOM |
9 | Alicja Elżbieta ULIASZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
10 | Tobiasz Szymon ŁACEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Agnieszka Janina DROZD | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
11 | Barbara PITERA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Seweryn Tadeusz LEŚNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIEJSCE PIASTOWE - NASZ DOM |
11 | Joanna Wanda ULIASZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
12 | Wiesław HABRAT | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Krzysztof Stanisław KIJOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
13 | Marzena Katarzyna WĘGRZYN | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Celina Maria LORENC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIEJSCE PIASTOWE - NASZ DOM |
13 | Dariusz Jan WALASZCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
14 | Anna JURCZAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Marek BOGACZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
15 | Tomasz WOJTOWICZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Rafał Tomasz CZEKAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MIEJSCE PIASTOWE - NASZ DOM |
15 | Magdalena GODEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Miejsce Piastowe
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".