KIKOŁA Andrzej |
ORŁOWSKI Tomasz |
SCHULZ Sebastian Łukasz |
STRZYLAK Dariusz |
ZARACHOWICZ Katarzyna |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | SCHULZ Sebastian Łukasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SZOSTEK Marta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ZAŁĘSKI Rafał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | NOWAK Teresa Emilia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOSTRO Irena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | TREPCZYK Łukasz Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ZEGADŁO Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WITOS Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
1 | KĘPIŃSKA Agnieszka Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
1 | KOMOROWSKI Adam Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
1 | GOŚCINIAK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
1 | CHŁOPIK Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
1 | CHEŁMICKI Piotr Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
1 | MIROWSKA Bożena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
1 | SZREDER Leszek Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
1 | COŁOŚ Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
1 | TOPOLSKI Damian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
1 | SASIN Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
1 | GRZYMKOWSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
1 | CZERNIAKOWSKI Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
1 | STANKIEWICZ Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
1 | GAGAT Leszek Emil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
1 | SINIARSKI Damian Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
1 | GOŁOWICZ Daniel | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
1 | CYDEJKO Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
1 | MAŁECKI Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
1 | KRUPKA Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
1 | ROWICKI Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
1 | SMOLAREK Aneta Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
1 | KACZYŃSKI Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
1 | RAKOWSKA-URBAN Kamilla | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
2 | MIŚ Zygmunt Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SZULIM Sebastian Robert | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | FERSTER Wiktoria Weronika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | TREPCZYK Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BORATYŃSKI Damian Sebastian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOSTRO Grzegorz Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOSTRO Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | STRZYLAK Faustyna Monika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KIKOŁA Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
2 | SITEK Daria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
2 | KOŁPUĆ Bartłomiej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
2 | MIETLICKA Wioletta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
2 | SEKITA Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
2 | LISZEWSKA Magdalena Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
2 | NOWIŃSKI Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
2 | TOLAK Barbara Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
2 | BARDZIŃSKI Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
2 | PANEK Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
2 | DZIELIŃSKI Waldemar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
2 | BAWÓŁ Dominika Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
2 | KOZŁOWSKA Katarzyna Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
2 | WOJCIECHOWSKA-ZAMBRZYCKA Katarzyna Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
2 | BUJEL Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
2 | CZARNECKI Szczepan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
2 | SIEDLECKA Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
2 | LIPIEC Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
2 | KULESZA Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
2 | JAKUBOWSKA Michalina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
2 | PODUMIS Izabela Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
2 | MADEJ Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
2 | NIZIŃSKI Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
2 | LEWONIK Lucyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
2 | URBAN Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
2 | STRZYLAK Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
2 | ORŁOWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
2 | GOŁĘBIEWSKA Wioletta Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
2 | KOWALEWSKI Krzysztof Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
2 | DIAS Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
2 | JARCZYK Szymon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
2 | KRYSIŃSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
2 | GOŁĘBIEWSKI Paweł Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
2 | KAZIMIERCZAK Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
2 | STRZYLAK Marcin Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
2 | CHARZYŃSKA Danuta Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM |
2 | TURSKA Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM |
2 | KUDAJ Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM |
2 | STEMPEL Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM |
2 | RZECZKOWSKA Bożena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM |
2 | ZARACHOWICZ Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
2 | KACZKAN Józef Waldemar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
2 | STEĆ Łucja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
2 | DZIUBIŃSKI Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
2 | RAĆKOWSKI Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
2 | LEWALSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
2 | MARKOWSKI Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
2 | SZWARC Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
2 | ZARĘBA Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
3 | STRZYLAK Jacek Mikołaj | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | RUSINIAK Leszek Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KONOPACKA Wioletta Kamila | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SOŁOWIEJ Zdzisław Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PIENIĄŻEK Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KALETA Jerzy Władysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BORATYŃSKA Anna Marzena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KOSTRO Wiesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PIELARZ Ilona Malwina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ZAŁĘSKA Bogusława Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WINNICKA Celina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
3 | BURŻAK Zbigniew Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
3 | RUSIK Wiesława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
3 | LIŃSKI Stanisław Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
3 | GAJCY Zbigniew Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
3 | CHODUP Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
3 | SĘKTAS Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
3 | KARPIŃSKA Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
3 | CZAJKOWSKI Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
3 | NOWAK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ATRAKCYJNA GMINA MORĄG |
3 | TOLAK Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
3 | MAŁYJ Stefan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
3 | WICHERT Arkadiusz Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
3 | GRZEGORZEWSKI Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
3 | WYCZÓŁKOWSKA Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
3 | MILLER-MUDŁO Dorota Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
3 | BERO Barbara Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
3 | SZCZUROWSKI Jerzy Władysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE POWIAT OSTRÓDZKI |
3 | STRZYLAK Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
3 | ZIÓŁKOWSKI Dawid | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
3 | DĄBROWSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
3 | BULUK Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
3 | GAŁUSZKA Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
3 | ZAMBRZYCKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
3 | RUDNIK Magdalena Wanda | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
3 | MADEJ Martyna Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA MORĄG |
3 | KOWALEWSKI Adam Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
3 | JAGODZIŃSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
3 | KLEPCZYŃSKI Sebastian Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
3 | ORŁOWSKA Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
3 | CZUPRYN Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
3 | SMOLIŃSKI Dominik | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
3 | ŻURALSKI Damian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
3 | FERSTER Joachim | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
3 | NIKON Sebastian Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
3 | SENYSZYN Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ORŁOWSKIEGO IDZIEMY RAZEM |
3 | SZCZUROWSKI Stefan Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
3 | BARTOSZEWICZ Ryszard Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
3 | KRASA Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
3 | CHODUP Teresa Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
3 | ROGIEWICZ Kamil Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
3 | DOBRZYŃSKA Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
3 | WYSZOMIRSKI Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
3 | KOZAK Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
3 | MALINOWSKI Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
3 | DZIENISZEWSKA Aneta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Morąg
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".