WAWRYNIUK Łukasz Albin |
ŁUGOWSKI Jan Paweł |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Daniel SKOLIMOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Mirosław Leszek ROMANOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Jacek ZDANOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Renata TEODORCZUK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Krystyna Maria ZARZECKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Adam MARCZUK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Monika STOKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Jolanta KRYSTOSIAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Grażyna TYMOSIAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Ireneusz DENIS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY W MIEŚCIE I GMINIE MORDY” |
6 | Paweł ŁUPIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Karol ŻYLAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Krzysztof Paweł GAWOREK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Dariusz Marcin MIAZGA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Jarosław Michał BIELAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Katarzyna KOTOWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Andrzej CHMIELEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY W MIEŚCIE I GMINIE MORDY” |
9 | Piotr ADAMCZUK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Grażyna DRABAREK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Sławomir CHROMIŃSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Bartłomiej KUPIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY W MIEŚCIE I GMINIE MORDY” |
11 | Janusz ZARZYCKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Hubert WYSOKIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS NA ZMIANY W MIEŚCIE I GMINIE MORDY” |
12 | Grzegorz Janusz RADZIKOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Paweł Przemysław IZDEBSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
13 | Elwira Patrycja KAMER | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Andrzej OSTOJSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Katarzyna Magdalena GIZIŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Mariusz Piotr SOSEŃSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Aleksandra SKOLIMOWSKA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
15 | Robert CZARNOCKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Łukasz Daniel KORCZAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Mordy
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".