GĘSIARZ Tomasz Sławomir |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Patryk Mariusz WOŹNICA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Zbigniew Paweł RADECKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Marcin Paweł KLUCZNY | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | Janusz Bogusław SKRZYPKOWIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Mieczysława Otylia GAUDY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ” |
3 | Mariola Urszula JUSZCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Kamil Tomasz TARASEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Konrad Zbigniew SIL | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | Jan Szczepan GAUDY | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Krystyna Józefa TYRAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ” |
5 | Mariusz Tadeusz PRUBAN | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Wojciech Andrzej KUBIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ” |
6 | Mariusz Kazimierz KOWALCZYK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Adrian Dawid GOŁDY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADRIANA GOŁDY |
6 | Daniel Tomasz TRĄBSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
7 | Grażyna DUDEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Łukasz Stanisław CAŁUSIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ” |
8 | Fabian Krzysztof BORAL | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
8 | Monika Iwona PARDELA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ” |
9 | Krzysztof Józef CHORYŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ” |
10 | Ewelina Monika KALETA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
10 | Beata Kazimiera BIAŁEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Marcin Daniel CHRAPOŃSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Ernest Mariusz CABAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADRIANA GOŁDY |
10 | Bożena PLUTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
11 | Robert Józef MISZTAL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ” |
12 | Krzysztof Stanisław SIKORA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Eugeniusz Tomasz CIERPIAŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
13 | Piotr Wiesław CAŁUSIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CAŁUSIŃSKIEGO |
13 | Arkadiusz Adam STROJEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ” |
14 | Jerzy Janusz SIWEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Andrzej Paweł LEŚNIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Grzegorz Jerzy CAŁUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Mstów
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".