BYLICA Barbara |
KULCZYŃSKI Ryszard Jerzy |
OSTROWSKI Maciej Tadeusz |
SZLACHETKA Jarosław Piotr |
WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PŁATEK Łukasz Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MACIEJEWSKI Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SZAFRANIEC Roman Mieczysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MUSIOŁ Radosław Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SZCZEPANOW Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | TUREK Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | NALEPA Krystyna Stanisława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KOWALSKI Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | LEHMAN Wanda Stefania | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SUDER Mateusz Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
1 | FITA Mirosław Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
1 | DYLĄG Halina Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
1 | GABLANKOWSKI Wojciech Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
1 | GORZELANY-DZIADKOWIEC Magdalena Ludwika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
1 | BZOWSKI Oliwier Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
1 | MAŚLAK Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
1 | KMIECIK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
1 | KOZYRA-ULMAN Monika Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
1 | SZLACHETKA Jarosław Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
1 | WIECHNIAK Wiktor Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
1 | MAŚLAK Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
1 | KRUCZEK Andrzej Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
1 | ŚLIWA Jolanta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
1 | DOBEK Marzena Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
1 | GRABOWSKI Paweł Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
1 | ŻELAZNA-WESZKA Agnieszka Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
1 | KULCZYŃSKI Ryszard Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
1 | PODMOKŁY Bogusław Sylwester | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
1 | AMBROŻY Grażyna Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
1 | STYCZEŃ Adam Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
1 | BŁACHUT Józef Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
1 | SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
1 | BISZTYGA Czesław Benedykt | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
1 | DYNIEC Elżbieta Bronisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
1 | TONDERA Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
1 | SANOWSKA Dominika Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
1 | OSTROWSKI Maciej Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
1 | MISZCZAK Małgorzata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
1 | BYLICA Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
1 | MALCZEWSKA Elżbieta Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
1 | JĘDRZEJOWSKA Justyna Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
1 | PIECZYŃSKI Mateusz Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
1 | ZABEL Robert Patryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
1 | TRYSTUŁA Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
1 | NYKIEL Marek Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
1 | KANIA Mateusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
2 | KOWALSKI Sławomir Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | VOIGT Małgorzata Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | JANCZYK Iwona Kazimiera | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SŁOWIK Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GOŁĄB Ewa Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SZCZOTKOWSKA Krystyna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
2 | WIERZBA Czesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
2 | KUTRZEBA Izabela Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
2 | STOPKA Katarzyna Urszula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
2 | RABKA Marcin Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
2 | CZEPIEL Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
2 | STANKIEWICZ Bogusław Władysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
2 | PODOBA Dariusz Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
2 | SIKORA Jan Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
2 | ŻĄDŁO Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
2 | OBAJTEK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
2 | ŻABA Nikola | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
2 | RYŚ Mieczysław Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
2 | ŁĘTOCHA Zofia Kinga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
2 | TOMAL Mirosław Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
2 | WNĘK Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
2 | LASKOWSKA-CHACIA Dorota Lucyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
2 | WOŹNIAK Krystyna Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
2 | PULCHNY Jarosław Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
2 | PONIEDZIAŁEK Kazimiera | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
2 | ĆWIĘKAŁA Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
2 | MANTERYS-SKAWIŃSKA Małgorzata Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
2 | WYROSTEK Justyna Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
2 | PITALA Piotr Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
3 | PODLASEK Grzegorz Bogusław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MALINOWSKI Wojciech Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WOŹNICA Arkadiusz Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DĄBROWA Tomasz Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MACIUSZEK Gabriela Genowefa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KRAUS Małgorzata Józefa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SKÓRA Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DYCZKOWSKA Beata Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | GRZYBEK Andrzej Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
3 | MOTYKA Agnieszka Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
3 | GÓRKA Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
3 | MOTYKA Piotr Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
3 | SZYMANOWSKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
3 | CZARNIAK Justyna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
3 | ŁABĘDŹ Janina Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
3 | KOZAK Wojciech Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
3 | RAJCA Ewa Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
3 | SURÓWKA Adam Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZLACHETKI |
3 | KOWNACKA Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
3 | SZYMAŃSKA Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
3 | WIERCIAK Renata Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
3 | ĆWIERZ Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
3 | KOZACZYK Maciej Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
3 | MAŚLERZ Kazimierz Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
3 | OSTAFIN Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA |
3 | CACHEL Jerzy Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
3 | WÓJTOWICZ Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
3 | MORYC Agnieszka Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
3 | KOŁODZIEJCZYK Marcin Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
3 | GORĄCZKO Elżbieta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
3 | GRABOWSKI Mateusz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
3 | WINCENCIAK Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
3 | CHLEBDA Tomasz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
3 | MROWIEC Agnieszka Helena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
3 | MADEJ Grzegorz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA OSTROWSKIEGO |
3 | JAŚKOWIEC Monika Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
3 | CICHOŃ Stanisław Szczepan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
3 | WAWRZYNEK Artur Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
3 | KASPRZYCKI Mirosław Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
3 | ULMAŃSKA Dominika Edyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OWOCNIE DLA GMINY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Myślenice
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".