IWANIUK Andrzej |
LEONOWICZ Aneta |
PLESKOWICZ Andrzej |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Halina ZACHARCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HALINA ZACHARCZUK |
1 | Tomasz WOJCIECHOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAREW ODNOWA |
1 | Paweł SZYSZKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA HAJNOWSKA |
2 | Marcin SZYMANIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAREW ODNOWA |
2 | Mariusz SZYSZKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ |
2 | Mirosław KOZŁOW | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA HAJNOWSKA |
3 | Iwona NIKONOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAREW ODNOWA |
3 | Anna PIEKARSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ |
3 | Agnieszka Ewa KAMIEŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA HAJNOWSKA |
4 | Roman OSIPIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAREW ODNOWA |
4 | Gracjan TCHÓRZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ |
4 | Jan GRYNIEWICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW O LEPSZE JUTRO NARWI 2024 |
4 | Irena DULKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA HAJNOWSKA |
5 | Aneta LEONOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAREW ODNOWA |
5 | Krzysztof SAKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA HAJNOWSKA |
6 | Lucyna CHODAKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAREW ODNOWA |
6 | Walentyna TIMOFIEJUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA HAJNOWSKA |
7 | Agnieszka Marzanna FILIPIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAREW ODNOWA |
7 | Marek ZACHARKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ |
7 | Elżbieta WASILUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA HAJNOWSKA |
8 | Michał Mateusz SZELENGOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAREW ODNOWA |
8 | Wiesława KOTOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ |
8 | Krzysztof BAŃKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA HAJNOWSKA |
9 | Anna KRYSZEŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAREW ODNOWA |
9 | Henryk SNARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA HAJNOWSKA |
10 | Natalia KALINOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAREW ODNOWA |
10 | Maria SKOKIN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ |
10 | Marek OCHRYMIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA HAJNOWSKA |
11 | Paulina MONACH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAREW ODNOWA |
11 | Dariusz KURASZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ |
12 | Sylwia SAWICKA-ANDRZEJUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAREW ODNOWA |
12 | Monika Diana GOLONKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ |
12 | Jan OCHRYMIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA HAJNOWSKA |
13 | Kamil GOLONKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAREW ODNOWA |
13 | Anatol BAŃKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ |
13 | Marcin BAŃKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA HAJNOWSKA |
14 | Mirosław WAWRZENIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAREW ODNOWA |
14 | Adam JURCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ |
14 | Mirosław CHILIMONIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA HAJNOWSKA |
15 | Daniel Jan SELWESTRUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAREW ODNOWA |
15 | Anna JAKONIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ |
15 | Zbigniew KOMARZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA HAJNOWSKA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Narew
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".