DĄBROWSKI Bartosz |
GOLEC Ryszard |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Urszula MICHALEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DĄBROWSKIEGO-BLIŻEJ LUDZI |
1 | Czesław RAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEDRZWICA 2030 |
1 | Rafał Józef DZIEKANOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ |
2 | Joanna MIELNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DĄBROWSKIEGO-BLIŻEJ LUDZI |
2 | Mariola Iwona WOJTASZKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEDRZWICA 2030 |
2 | Robert BIELECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ |
3 | Wojciech Michał PORĘBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DĄBROWSKIEGO-BLIŻEJ LUDZI |
3 | Marta DEKONDY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ |
4 | Zbigniew TUZIEMSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DĄBROWSKIEGO-BLIŻEJ LUDZI |
4 | Magdalena KONECZNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ |
5 | Mariusz Rafał KARASIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DĄBROWSKIEGO-BLIŻEJ LUDZI |
5 | Magdalena Anna KOSIDŁO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ |
6 | Marcin Jan LUBELSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DĄBROWSKIEGO-BLIŻEJ LUDZI |
6 | Waldemar Jerzy WAPIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ |
7 | Halina Jadwiga SMOLEŃ-PYSZNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DĄBROWSKIEGO-BLIŻEJ LUDZI |
7 | Marta Anna PIETRZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ |
8 | Andrzej PASTUSIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DĄBROWSKIEGO-BLIŻEJ LUDZI |
8 | Adam Piotr BORK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ |
9 | Mieczysław KLOC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DĄBROWSKIEGO-BLIŻEJ LUDZI |
9 | Karol BĄK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ |
10 | Radosław Mirosław STEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DĄBROWSKIEGO-BLIŻEJ LUDZI |
10 | Piotr OZIMEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ |
11 | Marcin Piotr SZUSTER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DĄBROWSKIEGO-BLIŻEJ LUDZI |
11 | Izabela BEDNARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEDRZWICA 2030 |
11 | Angelika Katarzyna SKAMROT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ |
12 | Stanisław Edward SKURSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DĄBROWSKIEGO-BLIŻEJ LUDZI |
12 | Izabela Urszula KLIMKOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ |
13 | Paulina Natalia DRĄŻYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DĄBROWSKIEGO-BLIŻEJ LUDZI |
13 | Jacek Sławomir ŁABIGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ |
14 | Łukasz Krzysztof BEDNARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DĄBROWSKIEGO-BLIŻEJ LUDZI |
14 | Maciej ŁOBODA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ |
15 | Janusz BOGUTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DĄBROWSKIEGO-BLIŻEJ LUDZI |
15 | Bogumiła SEGIT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Niedrzwica Duża
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".