MOŃKA Maciej Szymon |
ZIĘBIŃSKI Łukasz Michał |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Marzena DOBRODZIEJ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Robert Mariusz BRODOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA |
2 | Dariusz RUMIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Bogumiła GOŁĘBIOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA |
3 | Jadwiga TERESIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Łukasz Michał ZIĘBIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA |
4 | Renata Mariola SMYCZEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Katarzyna GELLER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA |
4 | Mariusz Robert ŻABCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM |
5 | Rafał MURAS | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Martyna KOWALIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA |
6 | Wiesław KRÓL | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Aleksandra PROKOPCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA |
7 | Czesław Piotr KOWALSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Karol DĘBICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA |
8 | Mariola SZYPSZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Kamil Paweł SZYMAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA |
9 | Katarzyna Monika KOZŁOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Monika KIJO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA |
10 | Jolanta Ewa BUCZEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Marcin MACIĄGIEWICZ | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
10 | Stanisław Jerzy GRAŻKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA |
11 | Mariusz Robert MIKULSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Halina KACZMARCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Joanna KAŹMIERSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY KAŹMIERSKIEJ |
13 | Aldona Maria POTKAŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Tomasz Marcin ZNAJDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA |
14 | Anna TERESIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Mirosław JELONEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA |
15 | Anna KUBIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Krzysztof Marian GAJDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Nowa Sucha
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".