CHOJKA Jan Stefan |
KASICKI Artur Jan |
MADEJSKI Krzysztof |
SAMEK Anna Maria |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Stanisław GRZYB | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Elżbieta Grażyna FULARSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Anna Maria KWIATEK-GIERAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KASICKIEGO |
2 | Witold Antoni KOZERSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Andrzej Julian FULARSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Przemysław Stanisław WIELBŁĄD | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KASICKIEGO |
2 | Arkadiusz Mariusz PILCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI NA NOWE |
3 | Karol Wojciech KRZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Anna Joanna KAWIORSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Karol Paweł CZECHOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KASICKIEGO |
3 | Julia Magdalena JĘDRACHA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI NA NOWE |
4 | Jacek Roman KOZERSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Waldemar Antoni MISKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Arkadiusz DUŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KASICKIEGO |
4 | Patrycja Anna ROJEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI NA NOWE |
5 | Józef Piotr KROSTA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Jolanta Karolina PADECHOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KASICKIEGO |
5 | Sylwia Anna ŚWIDZIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI NA NOWE |
6 | Joanna Maria SZLĘK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Anna Agnieszka SROGA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Gabriel Michał WYCZESANY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KASICKIEGO |
6 | Dominika Anna WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI NA NOWE |
7 | Renata Iwona CHMURZYŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Małgorzata SAGAN | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Jacek Marcin SROGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KASICKIEGO |
8 | Andrzej Zbigniew KURA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Piotr Artur WYPYCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KASICKIEGO |
8 | Michał Piotr JAKUBOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI NA NOWE |
9 | Marek Stefan KOŁODZIEJ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Zbigniew Bogusław STASIK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Przemysław ZAPART | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KASICKIEGO |
9 | Paweł Krzysztof WYPYCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYPYCHA |
10 | Rafał Wojciech WAJDA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Alina Barbara KROSTA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Artur Jan KASICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KASICKIEGO |
10 | Daniel Mateusz CIEPŁY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI NA NOWE |
11 | Anna Maria SAMEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI NA NOWE |
11 | Marcin Tadeusz TWARÓG | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUDNA DOLNEGO |
12 | Aneta TABOR | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Michał BREKSA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Dawid Kamil KLIMEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Monika WIECZOREK-GAWRON | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Kamil Stanisław KŁODA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Jolanta Małgorzata ZNAJ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Jan POLAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Monika Anna SKALSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KASICKIEGO |
15 | Bartosz IDZIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI NA NOWE |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Nowe Brzesko
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".