BEREZOWSKI Mirosław |
CZAPLA Robert Antoni |
JAKLIŃSKA-CZYŻAK Karolina Kamila |
SŁOMSKI Piotr |
WIATR Michał Grzegorz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | DANILEWSKI Artur Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | RAŹNIEWSKA Justyna Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | NAWARA Sylwia Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MAŚLANA Kornelia Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MARGAS Dawid | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KOPYCIŃSKA Mariola | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | OSTROWSKA-ANTCZAK Sylwia Regina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MARCINKOWSKI Cezary Dominik | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WŁODARCZYK Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WŁODARCZYK Wojciech Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | LEMBAS Paweł Kazimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | BĄK Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | JURCZYK Dawid | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | JABŁOŃSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | BANASIK Dorota Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | ZAREMBA Mateusz Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | CHŁOPEK Celina Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | URBANEK Ariel Krystian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | SŁOMSKI Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KNIOŁA-AUGUSTYNIAK Eliza | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MACHOCKI Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | TUREK Krzysztof Zenon | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KALICZYŃSKA Jadwiga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | TRACZ Dominika Karolina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | LUBERADZKI Ładysław Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KULPA Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | JUSZCZYK Irena Lidia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WIATR Michał Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
1 | WRÓBEL Ewa Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
1 | KWIATKOWSKI Tomasz Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
1 | SZAREK Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
1 | ZIELIŃSKI Sławomir Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
1 | KORYCKA Katarzyna Angelika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
1 | DUMAŃSKA Kinga Dominika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
1 | ROŻEK Rafał Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
1 | DOLOT Laura Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
1 | WIŚNIEWSKI Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
1 | ŁUKASZEWICZ Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
1 | ŚMIGIEL Brygida Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
1 | NADZIEJA Bogusław Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
1 | SUDOMIERSKI Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
1 | CZERNIAKOWSKA Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
1 | NIERADKA Halina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
1 | KRZYWANIA Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
2 | JAKLIŃSKA-CZYŻAK Karolina Kamila | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | JAKUBIAK Przemysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SAWICKI Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | LUTER Lidia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | CHOMIŃSKA Renata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SADKOWSKI Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | REWUŚ Marta Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KOCHANOWICZ Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KUFTA Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | CZAPLA Robert Antoni | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | WOLNY Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | SZMYT-LECHOWICZ Marcela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | BOSIACKI Krzysztof Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | JAKUBOWSKA Żaneta Renata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | ŻYLAK Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | SANIUK Krzysztof Mirosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | FALKOWSKA-SIMIŃSKA Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | SZAFRAN Andrzej Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | KUCAL Sławomir Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BŁAŻEWICZ Iga Wiesława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SŁOMSKI Paweł Bernard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | TOMKÓW Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | JACKOWIAK Jolanta Józefa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SZOKA Magdalena Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | GAŁKA Sylwia Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KWIATKOWSKI Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SIWY Andrzej Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BIEGAŃSKA-SAWICKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
2 | JANIC Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
2 | GUZ Anastazja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
2 | FRASOŃSKA Joanna Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
2 | BĄK Wiktor | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
2 | OLEJNIK Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
2 | ADAMECZEK Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
2 | JANKOWSKI Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
2 | MARCINKIEWICZ Marzena Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
2 | BEREZOWSKI Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
2 | PILARZ Zofia Urszula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
2 | KWIATKOWSKI Tomasz Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
2 | SOKOŁOWSKI Mirosław Wincenty | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
2 | BURAK Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
2 | KĘPNIAK Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
2 | KURLAPSKI Wiesław Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
2 | RYNKIEWICZ Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
3 | BOCIARSKI Michał Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BARTOSZCZYK Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | CZYŻAK Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ŁOKAJ Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | OSUCH-SZCZEPANIAK Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ŚWIDERSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | GRZĘDA Zenon Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DANILEWSKI Karol | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KANIA Kazimierz Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | JANKOWSKI Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KUBICKI Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | BEDNAREK Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | SAJA-IDZIAK Andżelika Kamila | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | TUREK Monika Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KISIEL Damian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | ORPEL Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | PARADOWSKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | GŁĄBECKI Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | BURIAK Piotr Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | MACIĄG Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SAJA Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SOSNOWSKI Krzysztof Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ŁUCZAK Michał Aleksander | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ŚWISTAK Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | TROJANOWSKA Kinga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | TRACZ Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KANIA Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
3 | ZELMANOWSKA Patrycja Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
3 | GARBACIAK Gracjana Dominika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
3 | URTNOWSKI Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
3 | REKUS Katarzyna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
3 | PRZYTULSKA Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
3 | GOC Jan Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
3 | ARMATA Urszula Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
3 | LUBCZYŃSKI Tobiasz Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA |
3 | STAŃCZYK Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
3 | OLEJNIK Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
3 | KOPCIUCH Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
3 | WOJCIECHOWSKA Iwona Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
3 | ŻYWICA Adam Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
3 | BŁAŻEJEWSKA Danuta Janina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
3 | PABISIAK Marcin Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOTYCZNY NOWOGARD |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Nowogard
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".