ADAMCZYK Grzegorz Krzysztof |
PARZYGNAT Wiesław Józef |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | PIETRASZEK Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
1 | DĘBOSZ Krystyna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
1 | GĄSIOREK Piotr Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
1 | CHMIELAK Piotr Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
1 | BIGOS Bożena Gabriela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
1 | CHMIELAK Żaneta Edyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
1 | DŁUGI Paweł Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
1 | LORENC Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
1 | JEZIORCZAK Natalia Sabina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
1 | CHMIELAK Teofil Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
1 | CZUBERNAT Anastazja Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
1 | KUROWSKA Joanna Bożena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
1 | WANICZEK Krzysztof Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
2 | CIĘŻOBKA-TARGOSZ Anna Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | WAKSMUNDZKI Jan Mieczysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | KUBICZ Katarzyna Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | WAKSMUNDZKA Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | STACHOŃ Jan Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | BOCHNAK Jacek Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | KOPEĆ Anna Balbina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | MAZUREK Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
2 | KOLASA Marek Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
2 | HARĘZA Edyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
2 | BUŁA Stanisław Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
2 | SZUMAL Gabriel Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
2 | BRYJA Bronisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
2 | WITEK Elżbieta Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
2 | WARAS Łukasz Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
2 | KULAK Anna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
3 | PARZYGNAT Dariusz Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | PAJĄK Karolina Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | BUBISZ Danuta Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | DZIURDZIK Marek Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | MROŻEK Mateusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | KOPERNIAK Witold Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | KOCZUR Ewa Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
3 | FIC Czesława Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
3 | GAŁ Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
3 | MUCHA Dariusz Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
3 | FARON Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
3 | MAŁECKA Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
3 | PUDZISZ Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
3 | SZELIGA Dawid Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
4 | SIUTA Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | PANEK Barbara Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | TRUTY Justyna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | GÓRZ Stanisław Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | MYRDA Kinga Klaudia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | SOJKA Mirosław Bogusław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | SIPIORA Adrian Lesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ADAMCZYKA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ |
4 | ŁAPCZYŃSKI Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
4 | SPROCH Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
4 | KUCHARSKA Małgorzata Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
4 | ŁABUDA Piotr Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
4 | LANDOWSKA Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
4 | ZUBEK Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
4 | CZAJA-KNUROWSKA Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WIEJSKA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Nowy Targ
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".