BRAMBOR Marcin Mateusz |
HIBNER Włodzimierz Andrzej |
NYĆKOWIAK Marek |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | HIBNER Włodzimierz Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
1 | TOMASZEWICZ Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
1 | GÓRCZYŃSKI Rafał Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
1 | MARCINIAK Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
1 | CEYZA Anna Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
1 | ORWAT Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
1 | STACHOWIAK-SZYMAŃSKA Arleta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
1 | BRAMBOR Marcin Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
1 | FRAŃSKI Łukasz Szymon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
1 | KACZMAREK Karolina Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
1 | MAĆKOWIAK Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
1 | GRZEŚKOWIAK Małgorzata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
1 | PLEWA Izabella | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
1 | SZYMKOWIAK Szymon Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
1 | FOGEL Alicja Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
1 | POLCYN Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
1 | ZELLNER Monika Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
1 | ABRAMOWSKI Adam Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
1 | ŚWITALSKI Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
1 | POLAŃSKI Adam Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
1 | KOŃKA Tomasz Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
1 | MOLENDA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
1 | KAŁUŻNA Alicja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
1 | REDLICH Adam Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
1 | MICHAŁEK-ZBORAŁA Agata Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
1 | WLEKŁY Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
1 | HELWING Elżbieta Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
1 | RYBARCZYK Adam Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
1 | SZKUDLARSKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
1 | KASPRZAK Grzegorz Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
1 | KUBALA-RATAJCZAK Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
1 | BRUŹDZIŃSKA Małgorzata Dominika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
1 | SZOFER Kazimierz Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
2 | RADWAN Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
2 | SZEFFNER Krzysztof Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
2 | DĄBROWSKA-LAIR Marzenna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
2 | RAMOTA Magdalena Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
2 | KIN Maja Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
2 | SZEWCZUK Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
2 | ZBORALSKI Kamil Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
2 | SZYMKOWIAK Piotr Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
2 | WILKOSZARSKA Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
2 | HALASZ Radosław Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
2 | KOBERLING-MACH Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
2 | DYBEK Krystian Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
2 | BRZOSTOWSKA Adrianna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
2 | SKRZYPCZAK Dariusz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
2 | NYĆKOWIAK Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
2 | STOROZUM Tomasz Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
2 | MIESIĄC Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
2 | ROLLA Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
2 | PLAT Paulina Patrycja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
2 | POLCYN Alina Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
2 | JANCEWICZ Szymon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
2 | ANDRYSZCZYK Wojciech Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
2 | KLIMKO Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
2 | KOZIEŁ-JÓZEFOWSKA Marta Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
2 | RUGAŁA Dariusz Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
2 | RAU Iwona Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
2 | KURCEWICZ-WABERSKA Lidia Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
2 | NOWAK Janusz Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
2 | MATUSIAK Marzena Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
2 | RATAJCZAK Marek Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
2 | HALINIAK Marek Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
2 | KROMA Wiktoria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
2 | ŁUCZAK Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
2 | ZIĘTARSKI Arkadiusz Gerard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
2 | SZUŁCZYŃSKA Marzena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
3 | STAROSTA Maria Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
3 | PROTAS Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
3 | JEZIERSKI Romuald Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
3 | KRZESZOWSKI Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
3 | HEINRICH Renata Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
3 | HAJT Klaudia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
3 | SCHULZ Stefan Filip | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
3 | WACHOWIAK-SZWEDA Katarzyna Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
3 | NAWROT Bogusław Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
3 | BRONKA Justyna Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
3 | KRET Radosław Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
3 | PRZYBYLSKA Anna Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
3 | BIELAWA Maciej Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
3 | DERA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
3 | SCHRECKE Justyna Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
3 | RING Lidia Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
3 | SOBCZAK Michał Bernard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
3 | DOMINIAK Katarzyna Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
3 | IDZI Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
3 | TOMASZEWSKI Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
3 | MLECZAK Jarosław Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
3 | RATAJCZAK Marek Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
3 | SZYMAŃSKI Włodzimierz Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
3 | NOWACZYK Marlena Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
3 | KSIĄG Tomasz Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
3 | SZCZECIŃSKA Hanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
3 | PIÓRO Ewa Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
3 | MATULA Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
3 | RADWAŃSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
3 | MATUSIAK Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
3 | KACZMAREK Sławomir Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
3 | MANIA Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
3 | PRZYBYŁA Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
3 | PANEK Renata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
3 | BARTKOWIAK Mateusz Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
3 | MOKRZYCKA Emilia Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
3 | SKWARCZ Sylwia Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
4 | DRĄŻKOWIAK Leszek Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
4 | CHALASZ Łukasz Waldemar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
4 | DĘBICKA Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
4 | PIEKARCZUK Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
4 | JĘDRZEJCZAK Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
4 | KRÓL Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
4 | FRIEDRICH Estera Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA |
4 | SZCZECHOWIAK Mieczysław Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
4 | STERNAL Marzena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
4 | GRZEŚKOWIAK Piotr Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
4 | NYGA-WIŚNIEWSKA Honorata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
4 | RATAJCZAK Aleksandra Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
4 | PUTZ Rafał Walenty | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
4 | KUCZ Wojciech Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA |
4 | WILGOWICZ Iwona Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
4 | KANIA Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
4 | SAWICKI Dariusz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
4 | BOCHNA Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
4 | MARCHEWKA Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA |
4 | OBORNY Radosław Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
4 | OLEJNICZAK Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
4 | BILSKA Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
4 | SOBKÓW Błażej Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
4 | ROŚCISZEWSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
4 | MAŃKA Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
4 | KRÓLIK Emilia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA |
4 | LIPIECKI Błażej Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
4 | KISIEL Jarosław Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
4 | NOWOTNIK Justyna Bernadeta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
4 | URYZAJ Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
4 | DUDEK Lidia Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
4 | OCHLA Szymon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
4 | SZOFER Adam Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Nowy Tomyśl
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".