KLASURA Aneta |
TWOREK Krzysztof |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Wojciech Jan GAJDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY KLASURA |
1 | Bożena STASIAK | KOMITET WYBORCZY „NASZ REGION” |
2 | Mariola Anna KLIMEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY KLASURA |
2 | Anna Beata SMARDZ | KOMITET WYBORCZY „NASZ REGION” |
3 | Sylwester GROMNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY KLASURA |
3 | Arkadiusz Karol HECIAK | KOMITET WYBORCZY „NASZ REGION” |
4 | Monika Maria STĘPIEŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY KLASURA |
4 | Iwona Natalia TRZEŚNIEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY JANIK - INICJATYWA ŚWIĘTOKRZYSKA |
4 | Ewelina Agnieszka ZIÓŁEK | KOMITET WYBORCZY „NASZ REGION” |
5 | Łukasz WOLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY KLASURA |
5 | Ewa Edyta OCHMERAK | KOMITET WYBORCZY „NASZ REGION” |
6 | Magdalena KLIMEK | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
6 | Paweł Albert PŁAZA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY KLASURA |
6 | Agnieszka GRZEGORCZYK | KOMITET WYBORCZY „NASZ REGION” |
7 | Agata BARBACH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY KLASURA |
7 | Adam Józef KOSTEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD MD 2024 |
7 | Szczepan Michał JUDA | KOMITET WYBORCZY „NASZ REGION” |
8 | Anna Katarzyna CENCEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY KLASURA |
8 | Joanna LEGWANT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY JANIK - INICJATYWA ŚWIĘTOKRZYSKA |
8 | Ewa Małgorzata KRZEMIŃSKA | KOMITET WYBORCZY „NASZ REGION” |
9 | Grażyna Joanna ŚLEDŹ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY KLASURA |
9 | Mieczysław Ryszard ORAWIEC | KOMITET WYBORCZY „NASZ REGION” |
10 | Dariusz WYDRZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY „NASZ REGION” |
11 | Angelika Lena BANT | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
11 | Konrad Krzysztof DUDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY KLASURA |
11 | Wiktor JANOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY JANIK - INICJATYWA ŚWIĘTOKRZYSKA |
11 | Karolina Iwona NIEWIADOMSKA | KOMITET WYBORCZY „NASZ REGION” |
12 | Bogdan Krzysztof SAJA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY KLASURA |
12 | Adam SMARDZ | KOMITET WYBORCZY „NASZ REGION” |
13 | Piotr DUDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD MD 2024 |
13 | Teresa SZCZUDŁO | KOMITET WYBORCZY „NASZ REGION” |
14 | Anna Marta TYBAN | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
14 | Klaudia Ida TAJS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY KLASURA |
14 | Lidia Agnieszka KĘDZIORA | KOMITET WYBORCZY „NASZ REGION” |
15 | Adam Aleksander SZYPROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY KLASURA |
15 | Anna Dorota STANISZEWSKA | KOMITET WYBORCZY „NASZ REGION” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Obrazów
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".