BLASKI Mirosław Andrzej |
OLEŚ Mariusz Mirosław |
SZWEDA Mateusz Adam |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | MACIOSZEK Michał Wincenty | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BRASZCZOK Adrian Zenon | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BLASKA Anna Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BONCZEK Bogdan Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ZIMNOL Józef Zygmunt | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ŻOŁĘDZIEWSKA Agata Helena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BULANDA Kazimierz Ignacy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ŻOŁĘDZIEWSKA Patrycja Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SZYMIK Anna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DUDEK Wojciech Sławomir | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | STRASZYDŁO Krystyna Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MALCZYK Barbara Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SKOREK Janusz Damian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MACH Jan Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
1 | KALITA Łukasz Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
1 | KIECKA Damian Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
1 | WYCISŁO Stanisław Wincenty | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
1 | BOSSARD Michalina Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
1 | UCKA Irena Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
1 | GORALCZYK Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
1 | CZARDYBON Izabela Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
1 | MIGUŁA Oliwier Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
1 | BUCHALIK Eugeniusz Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
1 | ZASADZIEŃ Barbara Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
1 | RYGUŁA Adam Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
1 | CHLEBEK Łukasz Krystian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
1 | DZIEKAN Elżbieta Stefania | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
1 | BARANOWSKA Małgorzata Urszula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
1 | OSIŃSKI Marcin Gabriel | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
1 | WÓJCIK-GORAUS Jadwiga Wiesława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
1 | ŁUKASIK Lechosław Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
1 | KACZMARCZYK Mariusz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
1 | GOLEK Tomasz Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
1 | CZAPLA Arkadiusz Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
1 | MICHALSKA Magdalena Zenobia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
1 | STROCZYŃSKI Damian Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
1 | LESZCZYŃSKA Stenia Zuzanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
1 | WOJTASZEK Urszula Cecylia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
1 | PRUSKO Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
2 | ZIENC Urszula Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WACLIK Mariusz Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BUCHMAN Katarzyna Leokadia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KRUSZYNA Kamil | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WYRA Marcin Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GRUCHOT Krystyna Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | PŁASZCZYK Paweł Karol | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | CYPRYS Sandra Sara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KACZMARCZYK Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BRYCHCY Szymon Błażej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | FURMANIAK Magdalena Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BARYŁA Urszula Gabriela | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOPERWAS Jan Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SZOLA Piotr Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
2 | JELEŃ Tomasz Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
2 | OLSZOWSKI Łukasz Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
2 | SZALA Eugeniusz Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
2 | JANKOWIAK Bożena Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
2 | WOJTANOWICZ Mariusz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
2 | MAREK Katarzyna Lucyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
2 | NIKIEL Anna Daria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
2 | SZWEDA Mateusz Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
2 | KANIEWSKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
2 | GRZEGORZEK Daniel Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
2 | FALKOWSKA Paulina Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
2 | MIGUŁA Wojciech Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
2 | KAWALEC Emilia Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
2 | FUGALEWICZ Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
2 | BUCHALIK Izabela Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
2 | OLEŚ Mariusz Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
2 | OTAWA Bogdan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
2 | LEPICH Krzysztof Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
2 | KRZYSTECZKO Renata Adela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
2 | SMYLA Bartosz Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
2 | WIŚNIEWSKA-ZDEBEL Ewelina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
2 | ZIÓŁKOWSKA Joanna Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
2 | ORŁOWSKI Dawid | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
3 | GIEL Krzysztof Kazimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | PILAR Monika Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | GAZDA Sonia Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MACIOSZEK Jadwiga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | TOTUSZYŃSKA Elżbieta Bogusława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | JANKOWIAK Szymon Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | NOWROT Tomasz Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | RATKA Adam Władysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KAŹMIERCZAK Mateusz Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SZAFRANIEC Maria Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BRZOZA Małgorzata Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KACZMARCZYK Piotr Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GAZDA Rajmund Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
3 | KURASZ Joanna Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
3 | BORTLIK Grażyna Gabriela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
3 | MATUSZCZYK Grażyna Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
3 | KIEL Marcin Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
3 | STYRCZULA-MATURSKA Marzena Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
3 | LIS Marcin Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
3 | SZCZOTKA Beata Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
3 | MAKOSZ-KOLBERG Agnieszka Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
3 | PTASZEK Jarosław Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO |
3 | WODARSKI Stanisław Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
3 | DZIEKAN Krzysztof Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
3 | PISAREK Szymon Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
3 | SZWEDA Alina Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
3 | ZASADZIEŃ Paweł Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
3 | NIKEL Karolina Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
3 | GORZAWSKA Magdalena Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ORZESZE NASZ DOM |
3 | SPENDEL Daniel Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
3 | KOJZAR Wioleta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
3 | DYRDA Magdalena Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
3 | MAZUR Sylwia Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
3 | KRASOŃ Kamila Aneta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
3 | BAR Jakub Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
3 | GORZAWSKA Klaudia Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
3 | FRĄCZYK Katarzyna Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
3 | SIURY Adam Dawid | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
3 | GREGORSKI Jakub Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ORZESZA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w mieście Orzesze
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".