Wybory samorządowe 2018 gmina Ostrzeszów - kandydaci na radnych, wybory do rady i burmistrza gminy Ostrzeszów
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w gminie Ostrzeszów

Kandydaci na burmistrza gminy Ostrzeszów

Patryk JĘDROWIAK
Andrzej MANIKOWSKI
Mariusz WITEK

Kandydaci do rady gminy Ostrzeszów

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Bogusław KOKOSZKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Marek Jan CZWORDONKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Jacek Maciej MIKOŁAJCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Arkadiusz MALAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Aleksander JÓZEFIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Beata Jadwiga CALIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Arkadiusz Julian GÓRNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Jolanta Franciszka MARCHIŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Roman Zbigniew RACZYŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Małgorzata WICHNOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Mieczysław Kazimierz MĄDRYKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Robert Jakub KINASTOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Anna Weronika IWAŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Teresa Maria ZELNOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Andrzej Ryszard WOJCIECHOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Sławomir Jan WIDERSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Dominika BORKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Sylwia Teresa DOLATAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Andrzej ZIMOCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Szymon Paweł WOJDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Mariusz Zbigniew STEMPNIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Kamila Maria MAJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Grzegorz DYBALSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Jakub Robert JANIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Anna Elżbieta BAJKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
1Karolina CHMIELEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
1Ryszard Romuald DADACZYŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Andrzej MANIKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Iwona Barbara KRÓLIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Beata HAZUBSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jerzy Marek SZULCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Grzegorz PONITKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Jan Leon KLIMEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Janusz SUWICZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Paulina Maria MIETLICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Patryk JĘDROWIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Andrzej Włodzimierz TORZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Wiesława KORCZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Marcin Paweł ŚWITOŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Tadeusz LUBAWYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Joanna Katarzyna ADAMCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Katarzyna PUCHAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Małgorzata DOROBEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Anna SMUGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Jacek SKÓRSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Marcin Mateusz ŁUCZAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Anna NIESOBSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Katarzyna DUCZMALKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Zbigniew TOMCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Tomasz POŁOMSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Anita Joanna MIKOŁAJCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Tomasz Piotr KAJSERKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Paulina Zofia ANDRUKIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Krystyna RAJSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
2Edyta PIETRZYKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Grzegorz Włodzimierz WIĘCEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Zdzisława Jadwiga ZABŁOCKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Bogusława PIECHOCKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
2Bogumiła Magdalena DZIEKANKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jerzy MICHALIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Andrzej LIPIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Danuta Maria GAGATEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Eugeniusz Szymon GUTOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Kazimierz Krzysztof JURKIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Sławomir Józef ODROBIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Antoni MARCHIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Mariola Teresa KOZŁOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Andrzej Józef OGÓRKIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Barbara SZMAJ-SZŁAPIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
3Wiesława Agnieszka WYSOTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
3Elżbieta KARWACKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
3Mirosława MODRZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
3Monika Agnieszka GUZENDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
3Danuta Barbara MISIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
3Tomasz KAWALERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
3Mirosław Grzegorz BRYLAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Mirosława Maria OLEŚKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Paulina Maria JERZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Mariusz WITEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Longina Barbara JARYCHKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Edward Stefan SKRZYPEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Andrzej NASIADEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Jadwiga CYBULSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Marcin Andrzej GAGATEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
3Marcin Krzysztof KOKOTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
3Jan TOMCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
3Michał WRZESIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
3Zbigniew NYCZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
3Kazimierz BACIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
3Alan Marceli KINASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
3Beata FRĄCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
3Zofia Czesława CHOWAŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
3Iwona Krystyna SROCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
3Marek Czesław FIOŁKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
3Monika Magdalena KARBOWYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Danuta KRUCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w gminie Ostrzeszów

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".