WIESZOŁEK Mirosław Krzysztof |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Ryszard Karol KOŹLIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA JAREMKO |
1 | Rafał Jerzy JURCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OZIMKA |
2 | Jolanta Katarzyna WIDERA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Paulina Marta KOCZUR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OZIMKA |
3 | Natalia Anna SITEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Przemysław Stanisław BYLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA JAREMKO |
3 | Adam DEPTUŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAPRZÓD OZIMEK |
3 | Grażyna ŚWIERCZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OZIMKA |
4 | Agnieszka Barbara DUDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA JAREMKO |
4 | Kewin Jerzy ADAMCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAPRZÓD OZIMEK |
4 | Marceli Piotr BISKUP | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OZIMKA |
5 | Łukasz Cezary PUDLIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA JAREMKO |
5 | Zygmunt Jan OLBRYT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OZIMKA |
6 | Arkadiusz Tomasz LECH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LECHA |
6 | Urszula MUSIAŁ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OZIMKA |
7 | Leszek Aleksander JAREMKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA JAREMKO |
7 | Grzegorz FILIPEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OZIMKA |
8 | Marcin Mikołaj GOLOMB | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
9 | Radosław Daniel MARKULAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA JAREMKO |
9 | Michał Marcin LIBERA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
10 | Ireneusz Piotr KOŁODZIEJCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
11 | Dawid Antoni GOLLA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Marek Jerzy ELIS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY |
12 | Arkadiusz Mieczysław MROZEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Adam KUBOŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OZIMKA |
13 | Justyna DATKO | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Marcin Zenon KOWALEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OZIMKA |
14 | Aleksandra MOŃKA-PODGÓRNA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Barbara Bronisława STARZYCKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OZIMKA |
15 | Mariusz Stanisław GÓRSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAPRZÓD OZIMEK |
15 | Krzysztof KLESZCZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OZIMKA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Ozimek
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".