MILCZAREK Damian Przemysław |
RUDALSKI Wojciech Bogdan |
RUDZKA Katarzyna Ewa |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Piotr Stanisław MIGAŁA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Grzegorz NOJEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY PARADYŻ |
1 | Patryk PAPIERNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY PARADYŻ |
2 | Marlena Mirosława POLINCEUSZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY PARADYŻ |
2 | Teresa Bożena POTACZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE |
2 | Mariusz WACH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY PARADYŻ |
3 | Mariusz Mirosław BARYŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY PARADYŻ |
3 | Witold Adam GRABOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY PARADYŻ |
4 | Karolina GUTOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY PARADYŻ |
4 | Paweł Franciszek BANASZCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY PARADYŻ |
5 | Paulina Agnieszka CISOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Przemysław Wiktor RZEŹNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY PARADYŻ |
5 | Wiktor Benedykt KUNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY PARADYŻ |
6 | Małgorzata Maria JURGA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Mirosław Artur LANGIER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY PARADYŻ |
6 | Krzysztof Paweł PĘCZKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „26-333” |
7 | Jarosław Eugeniusz KRAWCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Karolina Aneta MIJAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY PARADYŻ |
7 | Robert Andrzej IGNEROWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY PARADYŻ |
8 | Szymon Jan DUDZIC | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Antoni MORAWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY PARADYŻ |
9 | Monika Renata BIAŁECKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Zdzisław Zygmunt KORGUL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY PARADYŻ |
9 | Justyna Anna WACH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY PARADYŻ |
10 | Grażyna SZADKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY PARADYŻ |
10 | Krzysztof Ryszard JĘDRZEJCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY PARADYŻ |
11 | Marcin TURLIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY PARADYŻ |
11 | Przemysław Tomasz BOROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY PARADYŻ |
12 | Tomasz Sylwester CHAŁUBIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY PARADYŻ |
12 | Małgorzata Ewa BARANOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY PARADYŻ |
13 | Marek Szymon MADEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY PARADYŻ |
13 | Tadeusz Zygmunt WYCHOWAŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY PARADYŻ |
14 | Paweł Wiesław ŚCIEGLIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Witold Andrzej SZKATULNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY PARADYŻ |
14 | Karol SOWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY PARADYŻ |
15 | Karolina Elżbieta KĘDZIORA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Wojciech Rafał MADEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY PARADYŻ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Paradyż
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".