KOPAŃSKI Krzysztof |
SARNOWSKI Marek |
WASIUK Elżbieta Teresa |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Aleksander GAJCZEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Anna SIELAWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PASŁĘK RAZEM |
1 | Waldemar ŁACHMAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ PASŁĘKA |
1 | Kuba GRACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PASŁĘCKA |
1 | Paweł KLIMCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA DLA PASŁĘKA” |
2 | Lidia ZAWARCZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „PASŁĘCZANIE” |
2 | Małgorzata DABKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ PASŁĘKA |
2 | Bogdan ROGALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA DLA PASŁĘKA” |
3 | Michał Paweł CZERWIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Jarosław PIETRZYKOWSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „PASŁĘCZANIE” |
3 | Krzysztof KOWAL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOWALA |
3 | Adriana Justyna SADOWSKA-ŁUCZKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ PASŁĘKA |
3 | Zbigniew KLIMCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZE SPRAWY - MOJE ZADANIA |
4 | Jarosław JARKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Krzysztof Piotr SEMMERLING | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „PASŁĘCZANIE” |
4 | Janusz Jan OTRĘBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PASŁĘK RAZEM |
4 | Bogdan POBIARŻYN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ PASŁĘKA |
4 | Eugeniusz Bronisław ANDRUSEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZE SPRAWY - MOJE ZADANIA |
4 | Małgorzata Urszula BORYSEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA DLA PASŁĘKA” |
5 | Monika SMULSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Jan Piotr TYLIŃSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „PASŁĘCZANIE” |
5 | Krzysztof KOSOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ PASŁĘKA |
5 | Adam MAZUR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PASŁĘCKA |
5 | Urszula Anna PAWŁYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA DLA PASŁĘKA” |
6 | Marian MATUSZCZAK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „PASŁĘCZANIE” |
6 | Dorota Monika DRAGAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ PASŁĘKA |
6 | Stanisław TOPCZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PASŁĘCKA |
6 | Marek Krzysztof NADZIEJKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA DLA PASŁĘKA” |
7 | Artur Klemens KAWIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Jan Piotr ŚWIDERSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „PASŁĘCZANIE” |
7 | Wojciech Jan PRZYBYŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PASŁĘK RAZEM |
7 | Michał ZARZEKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ PASŁĘKA |
7 | Andrzej ZARĘBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA DLA PASŁĘKA” |
8 | Michał SMULSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Damian OLBRYŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PASŁĘK RAZEM |
8 | Patrycja KOZŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ PASŁĘKA |
9 | Piotr BORYSEWICZ | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „PASŁĘCZANIE” |
9 | Bartłomiej ZALEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ PASŁĘKA |
9 | Krzysztof KOPAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA DLA PASŁĘKA” |
10 | Ewelina MIKUSEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Zbigniew CIEŚLA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „PASŁĘCZANIE” |
10 | Urszula SZUNIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ PASŁĘKA |
10 | Damian PAWŁYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PASŁĘCKA |
10 | Anna MAZURKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA DLA PASŁĘKA” |
11 | Roman Stefan RUŁKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Agnieszka Mariola FURTAK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „PASŁĘCZANIE” |
11 | Bartłomiej KULESZA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ PASŁĘKA |
11 | Katarzyna BELKA-HUCZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PASŁĘCKA |
12 | Izabela Justyna KLEKOTKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Jolanta PLISZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ PASŁĘKA |
12 | Andrzej Zbigniew JUNIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PASŁĘCKA |
12 | Piotr URBANOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA DLA PASŁĘKA” |
13 | Grzegorz MAJEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Grzegorz WOJCIECHOWSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „PASŁĘCZANIE” |
13 | Grzegorz DAWIDZIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ PASŁĘKA |
13 | Sławomir WĄSIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PASŁĘCKA |
13 | Alicja Maria LITWIN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA DLA PASŁĘKA” |
14 | Zdzisław Jan MŁYNARCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Marek ŁACHMAŃSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „PASŁĘCZANIE” |
14 | Kamil Lesław OSKROBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ PASŁĘKA |
14 | Adam Henryk BUSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA DLA PASŁĘKA” |
15 | Elżbieta Ewa HULANICKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PASŁĘK RAZEM |
15 | Adrian Paweł BRACKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ PASŁĘKA |
15 | Alicja CYTRYCKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA DLA PASŁĘKA” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Pasłęk
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".