OLCZYK Jacek |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Wiesław PALUSZCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Ewelina Katarzyna PANEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADWARCIAŃSKA KRAINA |
2 | Dorota Lidia PĘCHERCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Przemysław ADAMSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | Sławomir Roman KRZEMIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLCZYKA |
3 | Krzysztof Andrzej KALEMBA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Aneta MOCZYGĘBA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | Artur Jakub ORZESZYNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLCZYKA |
3 | Krzysztof Ireneusz KONIECZNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADWARCIAŃSKA KRAINA |
4 | Agata ZAJĄCZKOWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Jolanta Krystyna ŁUCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLCZYKA |
4 | Damian ROGALA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADWARCIAŃSKA KRAINA |
5 | Paweł Janusz MADEŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLCZYKA |
6 | Alicja GOŃDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLCZYKA |
7 | Barbara Zofia KOTOWSKA-BUDZIAK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA ZIEMI WIELUŃSKIEJ |
7 | Zygmunt Jan PLEWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLCZYKA |
7 | Danuta Maria PLEWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADWARCIAŃSKA KRAINA |
8 | Grażyna BŁASZCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Jan Józef SALAMON | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLCZYKA |
8 | Arkadiusz Krzysztof SZECEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADWARCIAŃSKA KRAINA |
9 | Dawid Jakub KLIMAS | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Grzegorz PIETRZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLCZYKA |
10 | Michał JANIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLCZYKA |
10 | Roch Zdzisław WIECZOREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADWARCIAŃSKA KRAINA |
11 | Maciej NOWAK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
11 | Grzegorz STASIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLCZYKA |
11 | Sławomir Paweł MIELCZAREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADWARCIAŃSKA KRAINA |
12 | Jarosław ŁUCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Ryszard Kacper NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLCZYKA |
13 | Lidia KOWAL | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Kazimierz Sławomir GNIŁA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
13 | Kornelia Romualda STYKAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADWARCIAŃSKA KRAINA |
14 | Piotr Maciej KLARA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA OLCZYKA |
14 | Bartłomiej Łukasz JARZĄB | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADWARCIAŃSKA KRAINA |
15 | Tomasz WALASZCZYŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Piotr Adam KOSOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADWARCIAŃSKA KRAINA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Pątnów
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".