CHOLEWA Michał Tomasz |
KOŁODZIEJCZYK Agnieszka Wioletta |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Paweł PODGÓRSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Krzysztof Jan TKACZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Grzegorz RYBACZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA I PRAWO |
3 | Wiesław POPŁAWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Janusz BRUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHOLEWY |
3 | Katarzyna SZKUDZIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE WIERZCHOWISKA” |
4 | Dariusz Piotr MRÓZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Iwona Małgorzata KRAWCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA I PRAWO |
5 | Piotr Jan ZIĘTEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Tomasz KOZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA I PRAWO |
6 | Henryk WÓJCIK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Tomasz DRYGAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DRYGAŁY |
7 | Maria SKIBA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Paweł TRUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ TRUS |
7 | Mirosław KOŹLICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA I PRAWO |
8 | Stanisław Szczepan CIOŁEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Piotr BŁASZCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BŁASZCZAKA |
9 | Jadwiga Helena WINIARCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Katarzyna PIETRZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY PIETRZAK |
9 | Tomasz CHOLEWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA I PRAWO |
10 | Grzegorz Piotr ZALEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Artur BOGUSZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHOLEWY |
10 | Piotr Wiktor PAWELEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA I PRAWO |
11 | Andrzej SZOŁDRA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZOŁDRY |
11 | Zofia KULIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA I PRAWO |
12 | Janusz Jakub DZIURKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Wojciech Marian GŁADYSZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA I PRAWO |
12 | Jacek SMOLIRA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY PIASKI |
13 | Michał ADAMIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Małgorzata WIERZBIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA I PRAWO |
14 | Dariusz Stanisław KASPRZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Barbara Zofia ŁOPUCKA-JASIECZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY ŁOPUCKIEJ-JASIECZEK |
14 | Bogumił RYSAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁA RYSAKA |
15 | Zenon Wacław KASPRZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Adam MALEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA I PRAWO |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Piaski
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".