BOCIAN Kamil Bartosz |
DUDZIŃSKA Beata |
GRZEGRZÓŁKA Julita Małgorzata |
LUBOŃSKI Adam Sławomir |
MUSIAŁ Edyta Irena |
PORZUCEK Marcin Bartosz |
SŁOBODA Tomasz Marcin |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | SZUTKOWSKI Lucjan Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KACZMAREK Urszula Alicja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | STĘRZEWSKA Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MOLĘDA Agnieszka Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GRABOWSKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CHWIŁKOWSKA-KĘPCZYŃSKA Małgorzata Wioletta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GÓRNY Kajetan Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ZAWALNIAK Maria Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | PAZDEJ Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KOCHANOWSKA Joanna Bożena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KRZOSKA Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MICHALAK Bożena Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KOZIEŁ Agata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | GROCHOWSKI Marek Sławomir | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | JARECKI Przemysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PETRI Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | LIBEROWICZ Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ROMAN Marian Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | TOMASZEWSKA Alicja Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SASS Krzysztof Franciszek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MARSZAŁEK Ewelina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PYZIAK Zbigniew Paweł | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
1 | ŁADZIŃSKA Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
1 | OLECHNOWICZ Bartosz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
1 | ZAWADA Kamila | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
1 | MATUSZAK Marcin Paweł | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
1 | SKRZYPCZYK Teresa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
1 | SMAGUR Piotr | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
1 | POCHYLSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
1 | MUSIAŁ Edyta Irena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
1 | KNAP Arkadiusz Janusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
1 | NAWROT Sławomir Krzysztof | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
1 | KOWALEWSKA Kamila | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
1 | GLIŃSKA Leokadia Małgorzata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
1 | URBAŃSKI Adrian | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
1 | KAMIŃSKA-LECH Iwona Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
1 | WEGNER Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
1 | STAWIŃSKA Monika Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
1 | TWARDOWSKI Dominik Kacper | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
1 | SAETGAREEVA-MISZTAL Zulfia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
1 | KRZYSZTOFIAK Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
1 | KRÓL Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
2 | STALĘGA Wioletta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ANDRUSZKIEWICZ Marek Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SZWEDZIŃSKI Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KRUPKA-ZARĘBA Ewa Sabina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SZWEDA Leszek Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | PREIHS Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MICHALAK Danuta Stanisława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | JANKOWSKA Cecylia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ŻEREBIŁO Emil | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WCISŁO Grzegorz Mirosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KWIATKOWSKA-ŚLUSARSKA Alina Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ŻMUDA Michał Aleksander | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BALCEROWSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BIELAWSKI Krzysztof Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WINIARCZYK Daria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | NOWAK Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SENSKA Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | JAMKA-ŻARNOWSKA Justyna Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MILSKA Gabriela Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BIELAZIK Tadeusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ŁUŚ Halina Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WALKOWIAK Marek Witold | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JAROSZEWICZ Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GROCHOWSKI Zygmunt Bogdan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | STADNIK Krystyna Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SOLAK Natalia Bernaba | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SADOWSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KARPIŃSKI Mieczysław Kazimierz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
2 | KWIATKOWSKI Michał | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
2 | RATAJCZAK Zdzisława Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
2 | KIESLING Tomasz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
2 | KASICA Bożena Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
2 | FILUT Iwona | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
2 | LESZCZEWICZ Adam | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
2 | JANISZEWSKA Halina Dorota | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
2 | WÓJCIK Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
2 | JOPEK Józef | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
2 | CIURZYŃSKI Karol Filip | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
2 | NOWAKOWSKA Joanna Zofia | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
2 | PEKSA Grzegorz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
2 | JUŁGA Sylwia Anna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
2 | KOPACZYK Dariusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
2 | CHROMIŃSKA Justyna Magdalena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
2 | ŻYBORT Wioletta Helena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
2 | TRZCIŃSKI Tomasz Klaudiusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
2 | MORKOWSKA Klaudia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
2 | PRZYGODZKI Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
2 | MAĆKÓW Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
2 | TRACZYK Kamil Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
2 | ADAMSKI Bartosz Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
2 | KRYCH Mariusz Mikołaj | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
2 | RUTA-ZYGIEL Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
2 | KARWACKI Dariusz Ireneusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
2 | KRZYSZTOFIAK-LISZKA Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
2 | GRZEGORCZYK Sławomir Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
2 | GÓRAWSKI Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
2 | WEGNER Anna Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
2 | BERNACKI Edward Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
2 | WAJER Anna Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
2 | KRÓL Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
3 | KUBICA Maria Stanisława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KARPIŃSKA Zdzisława Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WEGNER Sławomir | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KWIATKOWSKA-ŚWIGOŃ Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SZUTKOWSKI Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | POSZWA Sławomir Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KARWACKA Kamila Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KNIECICKI Rafał Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KOCHAŃSKA Olga Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KLUK Dominik | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | POCHOWSKA Dominika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KAMUDA Szymon | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | DRATWA Justyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | PACZYŃSKI Daniel Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | MILER Maria Lidia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | LEWANDOWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | RADKE Agata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | NAHAJOWSKI Edward Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MAKARO Wacław Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | TALARCZYK Piotr Mariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KRUPA Halina Kazimiera | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | RÓŻNIAK-KRZESZEWSKA Beata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
3 | DEREZIŃSKI Mieczysław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
3 | ŻYŁA Adrian | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
3 | KOT Magdalena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
3 | KRZYŻANOWSKA Urszula | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
3 | PROMIS Ireneusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
3 | NOWACKI Jakub | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
3 | PABICH Magdalena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
3 | TABAŁA Łukasz Marek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
3 | STANILEWICZ Alicja Urszula | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
3 | WITT Maciej Bronisław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
3 | POKRYSZKO Marta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
3 | SKWAREK Jakub Krzysztof | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
3 | BARTOSZEWICZ Wiesław Witold | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
3 | PRZYBYLSKI Piotr Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
3 | CHABIERA Marcin Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
3 | BALCEWICZ Agnieszka Julia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
3 | REWOLIŃSKA Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
3 | MAŃCZAK Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
3 | BŁASZCZYK-MIĘŻALSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
3 | TRELA Adam Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
3 | MICIAK Marta Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
3 | DRZEWIECKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
3 | SZCZEPANIAK Gabriela Bernadeta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
3 | TASZAREK Roman Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
3 | WRÓBEL Małgorzata Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
4 | SULIMA Kazimierz Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KASIOR Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | TOBOŁA Marek Edmund | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | CZYŻ-GĄCIAREK Agnieszka Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | NALEPA Mirosław Zygmunt | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KUCHARSKA Lidia Zenobia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KRAJEWSKI Cezary Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | FRĄCKOWSKA-PILARSKA Kama | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SEMENIUK Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | GÓRSKA Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | GLIŃSKI Kamil | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KOŹMIŃSKA Marzena Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | PYKA Piotr Aleksander | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | WYKA Daria Kinga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SIWEK Paulina Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | WOJNOWSKI Sławomir Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SOLARSKA Anna Stanisława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MAKOWSKI Zbigniew Tadeusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | NISIEWICZ Roman | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CHŁODEK Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SZYMAŃSKA-OZGA Gabriela Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BIELAZIK Aleksandra | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KABUS Anna Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SŁOBODA Tomasz Marcin | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
4 | SZCZECINA Barbara Bogusława | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
4 | KUCHARSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
4 | ADAMSKA Maria Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
4 | ZAJĄC Andrzej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
4 | WYTRZYSZCZEWSKI Marcin | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
4 | KLIMA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
4 | MARSZAŁEK Agnieszka Zofia | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ODNOWA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
4 | PIECHOCKA Emilia Marta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
4 | ZUBLEWICZ Przemysław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
4 | BARANIECKA Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
4 | POCHYLSKI Mirosław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
4 | SKACZKOWSKA Natalia Katarzyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
4 | BEKIERSKI Karol | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
4 | CICHY Daniel Rafał | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
4 | JUDYCKI Robert Antoni | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE |
4 | JASIŃSKA Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
4 | PILCH Adam Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
4 | CZAJKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
4 | PRZYTARSKI Czesław Władysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
4 | SZCZEPAŃSKA Leokadia Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
4 | POLAKOWSKA Maria Sławomira | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
4 | PIERŚCIENIAK Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULITY GRZEGRZÓŁKI CZAS NA ZMIANY |
4 | BOCIAN Kamil Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
4 | HOFFMANN Dagmara Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
4 | WESOŁOWSKI Piotr Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
4 | JAGIEŁŁOWICZ Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
4 | MIĘSIKOWSKI Jakub Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
4 | SKWAREK Hanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
4 | LECH Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
4 | GÓRAWSKA Dominika Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA OBYWATELSKA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w mieście Piła
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".