NIŹNIK Sylwester |
ROSŁON Sławomir |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Dariusz Robert GADOMSKI | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
1 | Sylwester PIWKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD HEJTEM |
1 | Sławomir ROSŁON | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON |
2 | Karolina BAJKOWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Mariusz Arkadiusz PODLEŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD HEJTEM |
2 | Jakub KALINOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON |
3 | Katarzyna Urszula GONTARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD HEJTEM |
3 | Sylwia RYSZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON |
4 | Zbigniew Piotr ŻOŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD HEJTEM |
5 | Grzegorz MĄDRZAK | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
5 | Marcin SKONIECZNY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO |
5 | Paweł Wacław WITKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WITKOWSKIEGO |
5 | Łukasz LUDWINIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD HEJTEM |
6 | Wiesław ROZBICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD HEJTEM |
6 | Radosław GAZDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON |
7 | Karolina Beata GOŁOŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO |
7 | Dawid STRZELECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD HEJTEM |
8 | Tomasz BROGOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Dariusz ORŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD HEJTEM |
9 | Iwona Magdalena MATEJEK | KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
9 | Andrzej GRUBA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Łukasz Jan ZIELIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD HEJTEM |
9 | Cezary GÓRSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON |
10 | Mikołaj KOMINEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD HEJTEM |
10 | Krzysztof LEWICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON |
11 | Kamil CYRAN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO |
11 | Danuta Ewa ORŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD HEJTEM |
11 | Marcin TURLEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON |
12 | Andrzej ORYCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD HEJTEM |
12 | Michał Karol DZIERŻKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON |
13 | Dariusz WNUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD HEJTEM |
13 | Marcin NOWICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON |
14 | Adam SULEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO NASZEJ GMINY |
14 | Jan ROGALA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD HEJTEM |
14 | Przemysław DOMAGAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON |
15 | Tomasz RUTKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD HEJTEM |
15 | Bogdan ULEJCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Poświętne
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".