KOZIK Beata |
MAJ Paweł Mirosław |
NOWOSADZKI Grzegorz Jacek |
SEREDYN Sławomir Jan |
WICIK Mariusz |
WÓJCIK Ewa |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | CYTRYŃSKI Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KOWALIK Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | STRUSKA Kinga Edyta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | DANIŁOŚ-SOBCZAK Dorota Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | RABIŃSKI Aleksander Wiktor | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | LISIEWICZ Witold Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | NOWOSADZKA Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SEREDYN Sławomir Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KRÓL Agnieszka Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | FIJOŁ Cezary Artur | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | NOWOSAD-KŁOCZEWSKA Izabela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ODROBIŃSKA Aneta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ODZIOBA-MATRAS Maria Henryka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SZAFRANEK Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ORKISZEWSKI Waldemar | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KRASZEWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SIEDLECKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | UFNAL Janina Stanisława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MATRASZEK Agnieszka Izabela | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOWALCZYK Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ZAKRZEWSKI Mikołaj | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ZIĘCINA Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
1 | ŁATA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
1 | SAMOŁYK Paula Patrycja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
1 | TYMOSZUK Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
1 | PIETRAS Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
1 | KAPŁON Agnieszka Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
1 | OKOMSKI Mateusz Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
1 | LEWIKOWSKA Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
1 | KONIECZNY Piotr Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
1 | KORPYSZ Andrzej Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
1 | RODZIK Marzena Wioletta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
1 | BOCHNIARZ Urszula Helena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
1 | RESPONDOWSKA Beata Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
1 | MORSZCZYZNA Robert Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
1 | KRAWCZYK Daniel | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
1 | KRUK Sebastian Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
1 | KWIATEK Katarzyna Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
1 | PAŁASZKIEWICZ Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
1 | BONA Nika Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
2 | ŁYSZCZ Robert Konrad | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BIŃCZAK Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SADURSKI Jan Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | TURSKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | FABIJAŃSKA Dorota Izabela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BANAŚ Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SZCZERBETKA Jarosław Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | LAMPKA Iwona Mariola | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | STĘŻYCKA Magdalena Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KRUK Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BIELAWSKA-ROJCZYK Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WYDRA Joanna Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WOJCIECHOWSKI Paweł Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SOCHA Przemysław Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BIŃCZAK Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ŚMICH Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ZARĘBA Marlena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | OCH Robert Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DANIELEWSKA Ewelina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | TERECH Czesława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SZABŁOWSKI Paweł Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | OGRODNIK Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
2 | KOWALSKA Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
2 | URBANOWICZ Jacek Mieczysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
2 | OKOŃ Paulina Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
2 | DROPEK Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
2 | GOLUCH Anna Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
2 | SZYMAŃSKI Tomasz Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
2 | SZYMAŃSKA Elżbieta Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
2 | STĘPIEŃ Ryszard Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
2 | BOCHENKIEWICZ Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
2 | BOROWSKA Alina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
2 | KIERNICKI Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
2 | MORDACZ Jolanta Helena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
2 | WOJTAN Maciej Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
2 | PAKUŁA Marzanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
2 | KWIATKOWSKA Małgorzata Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
2 | GRUSZCZYK Patrycja Weronika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
2 | TOKARCZYK Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
2 | PIWOŃSKI Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
3 | SADURSKI Piotr Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MARASZEK Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ROLLA Czesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | CZERKIES Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | FLAK Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BANASZEK Anna Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KOSIOR Dariusz Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DĘBSKA Katarzyna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WOJCIECHOWSKI Łukasz Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | RUSEK Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | LIS Anna Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GŁUSZYŃSKA-WIAK Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KOWALCZYK Marek Henryk | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | CIEPLIŃSKA Jolanta Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | OPOLSKA-TOMASIAK Iwona Aneta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WICIK Mariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KRYGIER Bożena Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BUDZYŃSKI Marian Feliks | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SULEJ Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | CHRZANOWSKI Marek Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | DĄBROSZ Henryk | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SMAGA Ewelina Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MURAT Krystyna Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KOZIK Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
3 | CHOŁUJ Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
3 | KRAKOWIAK-DOMAŃSKA Krystyna Alicja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
3 | MAKSYM Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
3 | STANEK Paweł Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
3 | SMODEREK Paulina Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
3 | PĘKALA Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
3 | PEZDA Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
3 | WÓJCIK Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
3 | WÓJTOWICZ Jacek Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
3 | TUSZYŃSKA Magdalena Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
3 | PAJÓREK Paulina Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
3 | PIESTA Beata Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
3 | KRAWCZYK Sebastian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
3 | BRZOZOWSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
3 | MAJ Anna Alicja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
3 | KUSZYK Andrzej Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
3 | PIETRAS Artur Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
3 | MATUSZYŃSKA Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
3 | SOBICH Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
3 | JAROSIŃSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
3 | KOPRON Malwina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
4 | NOWOSADZKI Grzegorz Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KARLIŃSKA Paulina Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | GIEDROJĆ Izabela Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | DZIEWIĘCKA-OROŃ Joanna Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SADURA Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | GRZESZCZYK Wojciech Antoni | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | RADOWIECKI Krzysztof Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SANECKA-CZERNIEC Małgorzata Kamila | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KMIECIK Mirosława Celina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | ŚWIDERSKI Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | BARTOŚ Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | WYZIŃSKI Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | FILIPCZAK-STASZKO Justyna Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SADURA Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | MATRAS Paweł Łukasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | JAWORSKA Lilianna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | GODLIŃSKI Michał Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MILLER Grzegorz Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BIRONT Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KOCOŃ Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | JANCZAK Agata Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ZAKRZEWSKI Michał Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
4 | FILIPEK-OLENDER Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
4 | PYTLAK Kamil Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
4 | ŁASZCZ-KOZAK Magdalena Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
4 | WÓJCIK Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
4 | WILCZYŃSKI Piotr Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
4 | TROJAK Paweł Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KOZIK RAZEM DLA PUŁAW |
4 | GROBEL Janusz Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
4 | ORZEŁ Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
4 | BIELAK-DYSPUT Agnieszka Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
4 | BARYŁKA Patryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
4 | KRUK Marlena Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
4 | SABCZEW Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WÓJCIK WYBIERAMY PUŁAWY |
4 | MAJ Paweł Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
4 | SZCZEPAŃSKA-ŚWISZCZ Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
4 | RACZYŃSKI Marek Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
4 | ATALSKA Małgorzata Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
4 | BŁASZCZYŃSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WYBORCY PAWŁA MAJA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w mieście Puławy
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".