BĄCZEK Jerzy Janusz |
FIJAŁ Andrzej |
KOPIA Marek |
ŻURAWSKI Wiesław |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Natalia Dominika ŁABUZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Maria Joanna KOSIBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA |
1 | Dominik Adrian PRZYBYŁO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA |
1 | Robert GRZESIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO |
2 | Łukasz Paweł LICHOROBIEC | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Renata Małgorzata FRĄC | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Marek Zbigniew LICHOROBIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA |
2 | Eugeniusz Władysław STANEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA |
2 | Krzysztof Józef SIPIOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO |
3 | Janina KASPRZYKOWSKA-RÓJ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Kacper Łukasz LICHOROBIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA |
3 | Monika Magdalena MAGIERA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA |
3 | Zbigniew TOCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO |
4 | Marek Józef POWROŹNIK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Michał WOLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA |
4 | Michał Adam BŁACH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO |
5 | Danuta URBAN | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Anna Katarzyna BODZIONY | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Kazimierz KRÓL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA |
5 | Stanisław Grzegorz WARIAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO |
6 | Weronika Wiktoria KACAŁA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Dariusz Paweł GIŻA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA |
6 | Lucyna KOWAL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO |
7 | Mateusz JOPEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Bernadeta SOŁTYS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA |
7 | Stefan KACAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO |
8 | Ryszard WĄŻ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Maria CEDZIDŁO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA |
8 | Jacek ZAWIŁOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA |
8 | Jacek WOLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO |
9 | Krzysztof Waldemar GALUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA |
9 | Halina JUŻBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA |
9 | Władysław BATOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO |
10 | Krzysztof MĘDALA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Jerzy Janusz BĄCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA |
10 | Joanna Katarzyna SIPIOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA |
10 | Aniela Karolina BROŻEK-POL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO |
11 | Małgorzata MOŹDZIERZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA |
11 | Małgorzata Agnieszka PILIPISZYN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA |
11 | Józef FOSZCZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO |
12 | Wiesław ŻURAWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Marek BIEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA |
12 | Agata GANCARZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA |
12 | Jerzy Paweł KAZIBUT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO |
13 | Władysław RYŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA |
13 | Marian Czesław MACHNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA |
13 | Antoni Maciej KUSIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO |
14 | Wiktoria Wioleta BĄBA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Janusz WAŁASZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA |
14 | Tomasz BURZEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA |
14 | Bożena MOSKAL-STASZCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO |
15 | Szczepan Hubert MAŁEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Marcin Andrzej MARSZAŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA |
15 | Stanisław ŻURAWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA |
15 | Andrzej Adam BAJOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Radgoszcz
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".