HYDZIK Hanna Maria |
POLESIAK Krzysztof Paweł |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Magdalena KOZAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Odyseusz KALISZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓŹNO |
1 | Radosław WÓDKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGÓŹNO NASZA GMINA |
2 | Kamil Leszek LUTOSTAŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Grzegorz Hubert SMACKI | KOMITET WYBORCZY MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE-MPS |
2 | Alina Katarzyna KALISZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓŹNO |
2 | Piotr PAWŁOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGÓŹNO NASZA GMINA |
3 | Sylwia Janina MAZUREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓŹNO |
3 | Daria Barbara KOSEDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGÓŹNO NASZA GMINA |
4 | Dominika Agnieszka KUCHARSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓŹNO |
4 | Tomasz Jan KURZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGÓŹNO NASZA GMINA |
5 | Kamila Anna KACZOROWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Damian Jan WIERZCHOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓŹNO |
5 | Maciej Mikołaj GACHEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGÓŹNO NASZA GMINA |
6 | Barbara Teresa KOCISZEWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Jacek CHRÓŚCICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓŹNO |
6 | Jakub POLAKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGÓŹNO NASZA GMINA |
7 | Patrycjusz Damian BANASIK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Marcin Marek STRUŻYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓŹNO |
7 | Anna KRUCK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGÓŹNO NASZA GMINA |
8 | Agata LISZEWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Ewa WŁODARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓŹNO |
8 | Donata KLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGÓŹNO NASZA GMINA |
9 | Kamilla MARSZAŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓŹNO |
9 | Karol RYGIEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGÓŹNO NASZA GMINA |
10 | Daria ZIEMIŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Renata Elżbieta POKORSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓŹNO |
10 | Paweł Leszek ROMANOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGÓŹNO NASZA GMINA |
11 | Renata Maria JANC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓŹNO |
11 | Łukasz Piotr PILCEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGÓŹNO NASZA GMINA |
12 | Damian Piotr KONCZALSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Piotr Andrzej KURDYN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓŹNO |
12 | Przemysław TOMCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGÓŹNO NASZA GMINA |
13 | Damian Henryk BOROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓŹNO |
13 | Łukasz Paweł LECH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGÓŹNO NASZA GMINA |
14 | Krystyna Beata PODZIAWO | KOMITET WYBORCZY MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE-MPS |
14 | Ludgarda Barbara KASZUBOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓŹNO |
14 | Anna MACIDŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGÓŹNO NASZA GMINA |
15 | Mariusz Marcin BRÓZDA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Tomasz Andrzej KARCZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ROGÓŹNO |
15 | Jarosław Mariusz DŁUGOŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROGÓŹNO NASZA GMINA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Rogóźno
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".