GÓRSKI Karol |
KORZEŃ Daniel Jan |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Maria LAZAROWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Justyna Katarzyna GOCEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOGU OBYWATELSKIEGO |
1 | Adam Marcin BROŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ |
1 | Piotr Władysław MAŁYNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KGR” KOMITET GMINY ROPA |
2 | Adam Jan MACZUGA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Damian Antoni SKRABSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KGR” KOMITET GMINY ROPA |
3 | Michał Jan GRZEGORZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ |
3 | Daniel Jan KORZEŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KGR” KOMITET GMINY ROPA |
4 | Cecylia ŁUKASZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ |
4 | Piotr Łukasz CYGANIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KGR” KOMITET GMINY ROPA |
5 | Jan ŁUKASZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ |
5 | Jan Adam LISOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KGR” KOMITET GMINY ROPA |
6 | Krzysztof Zygmunt KAWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ |
6 | Mariusz Alfred WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KGR” KOMITET GMINY ROPA |
7 | Piotr OBSZARSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Barbara Maria GRUCA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KGR” KOMITET GMINY ROPA |
8 | Maria Barbara BIAŁOŃ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Michał KOSZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KGR” KOMITET GMINY ROPA |
9 | Władysława Maria PROROK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Agnieszka Jadwiga SZUREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ |
9 | Agnieszka Monika BERNASIEWICZ-SZYMAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KGR” KOMITET GMINY ROPA |
10 | Bogusław Andrzej ŁUKASZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ |
10 | Bogdan Zdzisław SMOŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KGR” KOMITET GMINY ROPA |
11 | Barbara Magdalena SARNECKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Paweł Józef SITAR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ |
11 | Edyta Joanna GOŁYŹNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KGR” KOMITET GMINY ROPA |
12 | Kazimierz TROJANOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ |
13 | Stanisława Maria PORĘBA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Damian Kazimierz SIUTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KGR” KOMITET GMINY ROPA |
14 | Danuta Maria GRUCA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Dariusz Piotr STACH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ |
14 | Artur Andrzej MICHALIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KGR” KOMITET GMINY ROPA |
15 | Krystyna Anna DWOJAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Katarzyna Józefina DRĄG | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ |
15 | Michael David DRĄG | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KGR” KOMITET GMINY ROPA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Ropa
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".