SUGAJSKI Jan |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Maria Bronisława ROKICKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Alina KACPERSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Agata POPIS | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Anita Marta GREGORCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW |
3 | Andrzej RUTECKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Piotr WYSOCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW |
3 | Elżbieta Jadwiga MARIAŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU SIERPECKIEGO |
4 | Marek GÓRALSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Tomasz SPYCHAŁA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Robert KRÓL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW |
4 | Małgorzata WOLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WOLAK |
4 | Elżbieta Małgorzata KRASECKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU SIERPECKIEGO |
5 | Andrzej GOSZCZYCKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Jolanta STAWISKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Kazimierz Jakub BANACH | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Kazimierz CECELAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Marcin KOŁODZIEJSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW |
6 | Marta Anna GUTKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU SIERPECKIEGO |
7 | Witold Jarosław DZIURLIKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Zdzisław Krzysztof JAWORSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW |
8 | Jacek BARTOSZEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Iwona MAZUROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW |
9 | Małgorzata Ewa KRASECKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Jan Krzysztof SKIRZYŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Iwona Jadwiga MACIEJEWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Bogdan Tadeusz MAZUROWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Radosław KOWALCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Aldona Lidia OLKUSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Adam KACZMARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW |
12 | Kamil KOŁODZIEJSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA LEPSZA WIEŚ |
13 | Anna CZEŚNIK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Marzanna Dorota GĄSIOROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW |
14 | Jarosław SZABLEWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Katarzyna MIELCZAREK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Barbara Małgorzata GRZEMBSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW |
15 | Janusz KACZOROWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Jadwiga KRAŚNIEWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Rościszewo
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".