JASZCZUK Rafał |
SOKOŁOWSKI Łukasz Kamil |
WEREMKOWICZ Kazimierz Eugeniusz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Lucyna DEMIDOWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Artur WOSINEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROSSOSZ NASZA MAŁA OJCZYZNA |
2 | Bogdan Marek DUDEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Andrzej Marek PAJNOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Tadeusz Stanisław KORSZUN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
2 | Rafał Piotr PAJNOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROSSOSZ NASZA MAŁA OJCZYZNA |
3 | Iwona Izabela ZAN | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Monika KRYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROSSOSZ NASZA MAŁA OJCZYZNA |
3 | Paweł KLUJEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY ROSSOSZ |
4 | Sabina Renata WŁOSZEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Łukasz KOPRJANIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROSSOSZ NASZA MAŁA OJCZYZNA |
4 | Sylwia Anna KUC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY ROSSOSZ |
5 | Ryszard POLUBIEC | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Wojciech KORSZEŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROSSOSZ NASZA MAŁA OJCZYZNA |
5 | Piotr MAKARUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY ROSSOSZ |
6 | Andrzej Franciszek KULAWIEC | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Kazimierz Andrzej KARCZEWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Piotr Józef KALICKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
7 | Łukasz ZADZIORSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Jan Zenon MARCINKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Daniel FRONCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY ROSSOSZ |
8 | Tomasz ZADZIORSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Aleksandra Milena SADOWNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROSSOSZ NASZA MAŁA OJCZYZNA |
8 | Robert Piotr KARWACKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY ROSSOSZ |
9 | Tomasz BLICHARZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Marek ŻUK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Henryk REMISZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
9 | Cezary Paweł KOTECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY ROSSOSZ |
10 | Andrzej Marian GŁOWACKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Karol BRUKALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROSSOSZ NASZA MAŁA OJCZYZNA |
11 | Urszula Helena TOMCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Szymon Mariusz JÓZEFACIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROSSOSZ NASZA MAŁA OJCZYZNA |
12 | Barbara SEGEŃ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Joanna NIEDŹWIEDŹ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROSSOSZ NASZA MAŁA OJCZYZNA |
12 | Monika Sylwia SOKULSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY ROSSOSZ |
13 | Urszula Weronika FURMANIUK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Mirosław Józef BUJNIK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Andrzej Leon DYMOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROSSOSZ NASZA MAŁA OJCZYZNA |
14 | Piotr NOWOSIELSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Rafał KUROWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROSSOSZ NASZA MAŁA OJCZYZNA |
14 | Iwona SZEPETA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY ROSSOSZ |
15 | Anna ONISZCZUK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Agata Ewa DYMEL-MIKICIUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROSSOSZ NASZA MAŁA OJCZYZNA |
15 | Wioleta Bożena GOLCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY ROSSOSZ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Rossosz
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".