KUCHARCZYK Paweł Grzegorz |
ORNAT Mirosław Tomasz |
SOLAN Alicja |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Paweł TYPIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Romuald Bolesław KOPIEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA |
2 | Kamil DANIELAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OD NOWA 2024 |
2 | Grzegorz JAKUBCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA |
3 | Milena BIEŃ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Jadwiga Maria SADOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OD NOWA 2024 |
3 | Ewa NIEŚPIAŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA |
4 | Paulina Emilia CIOS | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Konrad SIERPINA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OD NOWA 2024 |
4 | Kamil Paweł MAŁYSZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA |
5 | Iwona Teresa ANTOSZCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Ilona POTOCZNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OD NOWA 2024 |
5 | Barbara KRÓL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA |
5 | Tomasz Paweł DROZD | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DROZDA |
6 | Teresa BOJARSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OD NOWA 2024 |
6 | Barbara BOBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA |
7 | Bartosz Krystian STĘPIEŃ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Sławomir KIEŁCZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OD NOWA 2024 |
7 | Roman KOWALIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA |
8 | Joanna Jadwiga MERSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Piotr Grzegorz MAJKUT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OD NOWA 2024 |
8 | Marzena Justyna KŁOCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA |
9 | Anna KORZEC | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Grzegorz MRÓZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA |
10 | Marek Andrzej ZGÓRSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Halina MONIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OD NOWA 2024 |
10 | Andrzej Stanisław PROKOP | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA |
11 | Tomasz KISZCZAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Robert Feliks CHOJDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OD NOWA 2024 |
11 | Marek KIEŁBUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA |
12 | Andrzej MAJ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Grzegorz Albert GĄBKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OD NOWA 2024 |
12 | Grzegorz Tomasz KRÓL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA |
13 | Piotr Łukasz ANTOSZCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OD NOWA 2024 |
13 | Agata Jadwiga JASINA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA |
14 | Edyta PAWELCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Monika KORZEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OD NOWA 2024 |
14 | Jerzy POLSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA |
15 | Artur Jan MARTYNA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Danuta BURYTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OD NOWA 2024 |
15 | Irena KARCZEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Rudnik
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".