KIERSZNIKIEWICZ Leszek Andrzej |
KRYŻA Michał |
PASIECZNY Michał Grzegorz |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | KIERSZNIKIEWICZ Bartosz Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KWIDZIŃSKA Barbara Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | GOGOLEWSKI Grzegorz Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KUSTUSZ-KAMIŃSKA Liliana Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | OBST Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WILMOWICZ Bartosz Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | DEJEWSKA Patrycja Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KRYŻA Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BETTIN Maksymilian Bartłomiej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SAMP Caroline Anita | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BIELECKI Kazimierz Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CZAJA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KONIECKO Norbert | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GIERSZEWSKA Karolina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WOŹNIAK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
1 | OKRÓJ Anna Genowefa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
1 | PIOTROWSKI Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
1 | GRZESIAK Renata Władysława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
1 | KLAWITER-PIWOWARSKA Małgorzata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
1 | GÓRECKI Jan Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
1 | BRZOZOWSKI Krzysztof Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
2 | KIERSZNIKIEWICZ Leszek Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | JAHNS Joanna Urszula | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ŚMIEJKOWSKI Marcin Lech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SZYMANSKA Natalia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PRÓCHNIAK Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | LANGA Krzysztof Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | GOGOLEWSKA Monika Helena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KONKEL Marta Wiesława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SOCHA Mateusz Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WICZANOWSKI Paweł Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | CZEKAŃSKA Grażyna Hanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KLEIN Bogumiła Regina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BANACH Bożena Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SOBIELA Arkadiusz Dariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SINICKI Ariel Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
2 | MIOTK Lucyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
2 | BARTELKE Piotr Łucjan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
2 | KAWA Hanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
2 | BAREŁA-PALCZEWSKA Liliana Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
2 | SAWICKI Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
2 | SAMULSKA Emilia Kamila | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
2 | MROWICKA Magdalena Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
3 | WŁODARSKI Mateusz Dominik | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KWIECIŃSKA-SZULC Joanna Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SYMANOWICZ Robert Mirosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GRONEK Ryszard Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | NOWAK Maja Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GESSE Witold Artur | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | PAWŁOWSKA Sylwia Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | MALLEK Barbara Łucja | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SEMMERLING Jan Alojzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | FLESZER Zdzisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | JASIŃSKA Marzena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GLISZCZYŃSKI Jan Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PASIECZNY Michał Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
3 | GRZESZCZYK Leszek Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
3 | HEBEL Teresa Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
3 | WIŚNIEWSKI Andrzej Sylwester | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
3 | KRASIŃSKA-MITURA Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
3 | GRINHOLC Henryk Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
3 | KRAUZE Nicole | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
4 | ŁAWRUKAJTIS Beata Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KRYSZAJTYS Danuta Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | MALIKOWSKI Wiesław Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | LESZCZYŃSKI Paweł Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | PIETROWSKA Hanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | LEWAŃCZYK Marcin Leszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KIERSZNIKIEWICZ Monika Danuta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | APOSTOŁOWICZ Żaklina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MALLEK Łukasz Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | LEWIŃSKI Mieczysław Alfred | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ZDROJEWSKA Grażyna Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MOSA Florian Konrad | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | URBANIAK-DZIENISZ Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
4 | BOCHNIAK Maria Regina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
4 | GRZENIA Mieczysław Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
4 | POL Natalia Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
4 | MRÓZ Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
4 | GADOMSKA Dorota Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
4 | FORMELLA Bogdan Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA PASIECZNEGO PONAD PODZIAŁAMI |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w mieście Rumia
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".