GULKA Marcin |
STUPAŁKOWSKI Waldemar Edward |
SZULC Krzysztof |
TUREK Mariola |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Małgorzata Irena WEST | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE |
1 | Kajetan WIESE | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY |
1 | Leszek Feliks KĄKOL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY |
1 | Mariola Jolanta GŁAZIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI-MIESZKAŃCOM |
2 | Dawid Jan PROCHOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE |
2 | Kacper MARUT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY |
2 | Anna MICZKO-GIERAKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY |
2 | Julia SPICA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI-MIESZKAŃCOM |
3 | Bogusz Wojciech KOBUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE |
3 | Marcin GULKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY |
3 | Robert CZERECHOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY |
3 | Kamila Maria JENDRZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI-MIESZKAŃCOM |
4 | Kazimierz Jan ZIELKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE |
4 | Piotr PRZYŁUCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY |
4 | Dominik Piotr KOZIOŁ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSIEDLA JANA PAWŁA II |
4 | Robert Zygmunt SIEG | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY |
4 | Kacper GŁADYCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI-MIESZKAŃCOM |
5 | Ewelina PTASZYŃSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Sonia Anna BORCZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE |
5 | Remigiusz FIFIELSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY |
5 | Janusz Piotr TOMAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY |
6 | Anna Maria MARSZELSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE |
6 | Jacek Patryk KAPSA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY |
6 | Barbara SZLEZER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY |
6 | Radosław SŁUPIKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI-MIESZKAŃCOM |
7 | Kazimierz WARGIN | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Aleksandra GAZDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE |
7 | Michał Robert GROCHOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY |
7 | Jadwiga Janina BUKOLT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY |
7 | Monika Wioletta LEMAŃCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI-MIESZKAŃCOM |
8 | Grzegorz DUDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE |
8 | Izabela Maria KLEIN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY |
8 | Artur JUHNKE | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY |
9 | Emilia Małgorzata SKOCZYPIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE |
9 | Katarzyna PYRC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY |
9 | Piotr Czesław WARMIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY |
9 | Małgorzata FLISIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI-MIESZKAŃCOM |
10 | Roman NIEMCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE |
10 | Anna Maria KOMZA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY |
10 | Lucyna PAJĄK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY |
10 | Henryk Stanisław DOMEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI-MIESZKAŃCOM |
11 | Barbara WIŚNIEWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Waldemar ZIEMSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY |
11 | Ksenia Joanna WIRKUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY |
11 | Zdzisław Jan GRZECA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI-MIESZKAŃCOM |
12 | Katarzyna LINDEMAN-MUREK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Tomasz DUDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE |
12 | Mirosław SPELBERT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY |
12 | Ryszard Józef SKULSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY |
12 | Karolina KUBIJK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI-MIESZKAŃCOM |
13 | Artur JASIEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE |
13 | Łukasz Jan BINDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY |
13 | Beata Maria KALLA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY |
13 | Zdzisław Franciszek SZWARC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI-MIESZKAŃCOM |
14 | Antoni Jan BARŁÓG | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Ewa CZESZEWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Patryk PREKOP | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE |
14 | Kamila CIOŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY |
14 | Magdalena KANTAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY |
14 | Dariusz PIECZYWEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI-MIESZKAŃCOM |
15 | Andrzej ROMPALSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Tadeusz PIECZYWEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM CSE |
15 | Anna DANIELEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, NASZE GMINY |
15 | Tobiasz ŚWINIARSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY |
15 | Maria Angelika BOCZULA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI-MIESZKAŃCOM |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Sępólno Krajeńskie
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".