ANTAS Alicja Stanisława |
CHABER Piotr |
GAŁĘZOWSKI Karol |
ORŁOWSKI Rafał |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Arkadiusz KUREK | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
1 | Piotr KOPACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SEROKOMLA |
2 | Paweł CYBULSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Barbara SĄCZEK | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
2 | Kamil MACIEJEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA GAŁĘZOWSKIEGO |
2 | Agnieszka SĄCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SEROKOMLA |
3 | Hubert Marian ADAMECZEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Piotr JASTRZĘBSKI | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
3 | Krzysztof KOŁPAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA GAŁĘZOWSKIEGO |
3 | Grzegorz Zbigniew CĄKAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SEROKOMLA |
4 | Bogdan Szczepan KRAWCZYK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Ewelina CIOŁEK | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
4 | Agata Barbara BIADUN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA GAŁĘZOWSKIEGO |
5 | Andrzej Michał PSIONKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Ewelina Anna SYTA | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
5 | Sławomir Józef STRZELECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA GAŁĘZOWSKIEGO |
6 | Tomasz SKWAREK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Maria Anna KIELMAS | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
6 | Przemysław Stanisław OSINKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA GAŁĘZOWSKIEGO |
6 | Iwona DELEŻUCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SEROKOMLA |
7 | Zofia BAKAN | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Anna MAGNUSZEWSKA | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
7 | Sławomir SOBIECKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA GAŁĘZOWSKIEGO |
8 | Mariusz Andrzej BIAŁEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Alicja Jadwiga ANTECKA | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
8 | Paweł SYTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA GAŁĘZOWSKIEGO |
8 | Robert WITEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SEROKOMLA |
9 | Teresa PONIKOWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Tadeusz DREJKA | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
9 | Grzegorz Stanisław GUZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SEROKOMLA |
10 | Lech LUTYŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Irena Barbara SZYMANEK | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
10 | Teresa Ewa BYLINA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SEROKOMLA |
11 | Krzysztof Michał WALCZEWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Danuta Jadwiga JASIŃSKA | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
11 | Łukasz Kamil KIELISZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA GAŁĘZOWSKIEGO |
12 | Katarzyna BILSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Karol ROŚCIŃSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Karol KOPCIŃSKI | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
12 | Małgorzata Renata GRĄDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA GAŁĘZOWSKIEGO |
12 | Halina OSTRZYŻEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SEROKOMLA |
13 | Małgorzata BĄBOL | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
14 | Janusz Marek KOZARSKI | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
14 | Tomasz Mariusz BOGUDAŁ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA GAŁĘZOWSKIEGO |
15 | Agata Anna SOKOŁOWSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Ewelina KACZAN | KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Serokomla
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".