OŻÓG Krzysztof |
SEŃ Krzysztof Zenon |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Janusz Marian MAZUREK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
1 | Adam MAZUREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SENIA |
2 | Mateusz ŁYGAS | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
2 | Andrzej PROKOPOWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SENIA |
2 | Aleksandra Kinga BARAŚ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SITNO |
3 | Aleksandra Maria MISZCZUK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
3 | Krzysztof BLASZKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SENIA |
4 | Tomasz GĄSIOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SENIA |
5 | Wojciech DADIA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
5 | Antoni Marian GAZDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SENIA |
6 | Marzena KOZYRA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
6 | Kazimiera PIEŃKOSZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SENIA |
6 | Leszek Krzysztof KOZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SITNO |
7 | Kamil PITWAŁA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
7 | Agnieszka ŁAZORCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SENIA |
8 | Adam Robert OLESZCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SENIA |
8 | Katarzyna CHYŻY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SITNO |
8 | Rafał BRZOZOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA BRZOZOWSKIEGO |
9 | Grażyna Małgorzata BLASZKA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
9 | Tomasz KOSTRUBIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SENIA |
10 | Arkadiusz SZAJUK | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
10 | Tomasz OŻGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SENIA |
11 | Daniel KIEŁCZEWSKI | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
11 | Jan Andrzej RYSZCZUK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SENIA |
12 | Monika KOSECKA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
12 | Justyna SURMACZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SENIA |
13 | Marek Andrzej BIŁANT | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
13 | Władysław Stanisław WYDMAŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SITNO |
14 | Jarosław RZĄD | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
14 | Roksana Natalia KOTARSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SITNO |
15 | Róża Rozalia LIPIEC | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU LOKALNEGO ZAMOJSZCZYZNA |
15 | Iwona GAZDA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEŚNIKI RAZEM |
15 | Krzysztof ZWOLAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SENIA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Sitno
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".