BINKOWSKI Piotr Paweł |
JACKIEWICZ Helena Agata |
JUSZCZYK Marek Jacek |
MAGNES Mirosław Marek |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Tomasz Konrad PARYŻ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | Anna Maria KOCERBA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Kazimierz Marek BARTOSIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA OBYWATELI PIOTRA BINKOWSKIEGO |
1 | Grzegorz ŚLIWIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024 |
1 | Ewelina ŁUDZIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIATŁO DLA SKALBMIERZA |
2 | Mariusz Mirosław SZMITKE | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Leszek Andrzej ŚMIECH | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Adrianna Arleta KOBUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024 |
2 | Tomasz Jan ŁACH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO |
2 | Jarosław BIAŁCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIATŁO DLA SKALBMIERZA |
3 | Monika BONARSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Dorota SŁABOSZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA OBYWATELI PIOTRA BINKOWSKIEGO |
3 | Piotr DĘBOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024 |
3 | Sebastian Andrzej STĘPIEŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA STĘPNIA |
3 | Krystian Kazimierz ŁUDZIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIATŁO DLA SKALBMIERZA |
4 | Ewelina Małgorzata WŁUDARSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Jan JANUS | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Małgorzata Ewa PATRO-LUTY | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA OBYWATELI PIOTRA BINKOWSKIEGO |
4 | Monika Elżbieta JASKUŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY |
4 | Justyna Karolina WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024 |
5 | Zofia Anna MUSIAŁ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Leszek WALCZAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Michał Dominik KARBOWNICZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA OBYWATELI PIOTRA BINKOWSKIEGO |
5 | Katarzyna Joanna SŁABOSZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024 |
6 | Beata Maria JACKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | Krzysztof Jan KĄDZIELA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA OBYWATELI PIOTRA BINKOWSKIEGO |
6 | Beata Maria WŁUDARSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY |
6 | Agnieszka HOŁDA-KULA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024 |
7 | Krzysztof GIERASIŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Mateusz Piotr PUDO | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Piotr CZEKAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA OBYWATELI PIOTRA BINKOWSKIEGO |
7 | Marek Robert BUKALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY |
8 | Michał Józef BELSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Albert Łukasz JACKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA OBYWATELI PIOTRA BINKOWSKIEGO |
8 | Marian Józef JAKUBAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA JAKUBASA |
9 | Leszek Sławomir JANUS | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Paweł Augustyn NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA OBYWATELI PIOTRA BINKOWSKIEGO |
10 | Artur Roman TYTKO | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Katarzyna KLUZEK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Ewa GRUDZIEŃ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY GRUDZIEŃ |
10 | Bartłomiej Antoni WYWIAŁ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024 |
11 | Andrzej Szczepan MARZEC | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Anna Grażyna ŚLIWA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Mirosław Marian DOBAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA OBYWATELI PIOTRA BINKOWSKIEGO |
11 | Krzysztof Tomasz KACZMARCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KACZMARCZYKA |
11 | Ewa WIEJACHA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024 |
12 | Marian SADY | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Marek Mirosław BUDA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Robert Krzysztof RÓŻYCKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA OBYWATELI PIOTRA BINKOWSKIEGO |
12 | Justyna WÓJCIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024 |
13 | Wiesław Roch KRAWIEC | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Jacek Kazimierz SALWIERAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Barbara Anna MUCHA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY |
13 | Jakub Jerzy KOWALSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024 |
14 | Wojciech Paweł WILK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Barbara WILK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA OBYWATELI PIOTRA BINKOWSKIEGO |
14 | Agnieszka Anna WIERTEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO |
15 | Stanisław STĘPIEŃ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Zbigniew BATOR | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
15 | Tomasz Stanisław FAKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA OBYWATELI PIOTRA BINKOWSKIEGO |
15 | Dominik KLASIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY |
15 | Aleksandra Jadwiga NOWAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024 |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Skalbmierz
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".