PAC Wojciech Cyprian |
RZEPISKO Norbert Andrzej |
WĄSOWICZ Anna Agata |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | ZAJĄC Eugeniusz Zbigniew | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ĆWIK Michał Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BADURA Klaudia Justyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | LUPA Stanisław Karol | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOŃ Grażyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PAŁYS Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KORZENIAK Maria Stanisława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOŚCIELNY Karol Kazimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WĄSOWICZ Anna Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
1 | KOTULA Żaneta Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
1 | SEKUŁA Grzegorz Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
1 | GRODECKI Stanisław Władysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
1 | PAWŁOWSKA Małgorzata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
1 | DZIOBEK Zbigniew Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
1 | KRYDA Leszek Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
1 | SZEWCZYK Anna Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
1 | JÓZEFCZYK Kamila | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
1 | SUDER Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
1 | STYRYLSKI Jacek Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
1 | WYRWA Cyryl Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
1 | WALENDZEWICZ Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
1 | SAJKOWSKA Magdalena Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
1 | BEDNARCZYK Mirosław Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
1 | SAPAŁA Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
1 | WIĘCKOWSKA Wioleta Weronika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
1 | OSTROGÓRSKI Grzegorz Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
1 | WĘGLARZ Konrad Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
1 | PACIOREK Katarzyna Klaudia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
1 | BEDNARCZYK Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
2 | MAJDZIK Ryszard | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SZCZYPCZYK Rafał Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOŁPAK Maria Iwona | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BĄCELA Anna Emilia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | OŻÓG Dorota | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BURDA Michał Zbigniew | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PAWŁOWSKI Artur | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | FUGIEL Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
2 | HOLIK Antoni Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
2 | CHOMIN Irena Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
2 | KLIMCZYK Marek Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
2 | SIKORSKA Ewa Emilia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
2 | BARAN Klaudia Weronika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
2 | PROCHOWNIK Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
2 | PAC Wojciech Cyprian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
2 | JANKOWICZ Ewa Urszula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
2 | MYDLARSKI Sebastian Bogdan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
2 | KARAWAJ Dariusz Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
2 | WALENDZEWICZ Renata Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
2 | SPÓLNIK Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
2 | MACKIEWICZ Wojciech Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
2 | PACIOREK Kinga Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
2 | BUDZIŃSKI Zdzisław Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
2 | OŻÓG Mieczysława Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
2 | KOTLARCZYK Katarzyna Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
2 | DROŹDZIEWICZ Mikołaj Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
3 | RZEPISKO Norbert Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | NIECHAJ Józef Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WRZOSZCZYK Andrzej Franciszek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KUBAS Sylwester Maciej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ŁAŚ Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | JAŁOCHA Izabela Monika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | HAJTO Anna Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KNAPIK Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
3 | KOZIK Michał Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
3 | KIERZKOWSKA Agnieszka Marzena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
3 | CIEPŁY Agata Bogusława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
3 | KLIMCZYK Andrzej Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
3 | KADZIK-WASYL Marta Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
3 | PAJĄK Karol Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
3 | SIWAK Jolanta Janina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
3 | BRAŃKA Adam Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
3 | KOWALÓWKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
3 | KUSAK Łukasz Feliks | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
3 | BAŁA Zdzisława Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
3 | KLIMAS Grzegorz Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
3 | LUPA Paweł Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
3 | FUDALI Beata Edyta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
3 | LACKOWSKI Mieczysław Władysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
4 | GRABIEC Witold | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MASŁOWSKA Ewa Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CIERNIA Wiesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PACHEL Maria Weronika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CHMIELARCZYK Anna Kazimiera | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BOBER Rafał Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ŚNIEŻEK Artur Czesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | JEZIORO Stefan Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
4 | GRABIEC Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
4 | CICHÓRZ Sylwia Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
4 | PODBIERA Justyna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
4 | ZIELIŃSKI Szczepan Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WĄSOWICZ |
4 | WASYL Marcin Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
4 | OKARMUS Katarzyna Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
4 | GRZELAK Maria Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
4 | MAŚLANKA Klaudia Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
4 | TOPOLSKI Tomasz Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SKAWINA |
4 | WINDAK Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
4 | DUDEK Joanna Helena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
4 | SZWED Mateusz Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
4 | PYZIK Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
4 | MACHNIK Grzegorz Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
4 | NOWAK Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO NASZA GMINA SKAWINA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Skawina
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".