KSIĄŻEK Marcin Artur |
STOLARCZYK Sylwia Patrycja |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Jolanta KUCHARSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Jolanta PIOTROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII STOLARCZYK |
2 | Justyna Jolanta CHORCHOS | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Robert Józef GOŁĄB | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII STOLARCZYK |
3 | Kamil Wojciech THIEL | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Anna Jolanta JABŁOŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ŚWIDWIŃSKI RAZEM |
3 | Małgorzata Halina KAWIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII STOLARCZYK |
4 | Bartłomiej TROCZYŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Halina Elżbieta DEMKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII STOLARCZYK |
5 | Waldemar KUTKOWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Krzysztof PESZCZYŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII STOLARCZYK |
6 | Piotr TYMA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Dariusz Waldemar SZANIAWSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Marcin Seweryn KĘPKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Adriana Maria STASZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII STOLARCZYK |
9 | Wiesław LIS | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Rafał WĄSOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII STOLARCZYK |
10 | Paweł WIECZOREK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Sylwia Maria PSZCZOŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII STOLARCZYK |
11 | Żaneta Sylwia STĘPNIAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Marek Krzysztof KUŹMA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Marian BIŁAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII STOLARCZYK |
13 | Marek ZYGMUNT | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Paweł KUBSIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII STOLARCZYK |
14 | Halina Katarzyna ŁEPIK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Ryszard Tomasz BERECHOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII STOLARCZYK |
15 | Iwona PASZKO | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Anna Barbara BAJER | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BAJER |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Sławoborze
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".