BARTOSZ Agnieszka Karolina |
KNAFEL Paweł Janusz |
PAKOSIEWICZ Grzegorz Ryszard |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Kamil Artur ŁAKOMY | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Tomasz Marcin ZAGRODZKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Łukasz LECH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI MIESZKAŃCY |
1 | Gabriela Agnieszka STUCZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PAKOSIEWICZA „PRZYJAZNA GMINA” |
1 | Aleksandra Kinga ŻGIET | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE INICJATYWY |
1 | Anna Elżbieta MULEWICZ-WCISŁO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SŁOMNIKI |
2 | Piotr Zbigniew WERNER | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Grzegorz Ryszard PAKOSIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PAKOSIEWICZA „PRZYJAZNA GMINA” |
2 | Mariusz Antoni JĘDRYCHOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE INICJATYWY |
2 | Krzysztof Jan SZALENIEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SŁOMNIKI |
3 | Piotr Artur WOSIK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Waldemar Andrzej JĘDRYCHOWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Ewa Anna JĘDRYCHOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PAKOSIEWICZA „PRZYJAZNA GMINA” |
3 | Agnieszka Karolina BARTOSZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE INICJATYWY |
3 | Jarosław Piotr JĘDRYCHOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SŁOMNIKI |
4 | Grzegorz Józef ŚWIERCZYŃSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Renata Maria BURZAWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PAKOSIEWICZA „PRZYJAZNA GMINA” |
4 | Adrian Filip LOREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE INICJATYWY |
4 | Ewa Maria WARDA-KASZUBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SŁOMNIKI |
5 | Wiesław Marek ZAGRODZKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Magdalena Zofia BELICZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Jakub Henryk JABŁOŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PAKOSIEWICZA „PRZYJAZNA GMINA” |
5 | Bernadetta Katarzyna ZĘBALA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE INICJATYWY |
5 | Małgorzata CISZEWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SŁOMNIKI |
6 | Tomasz Arkadiusz STANEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Sylwia Justyna JAGIEŁA-ZĘBALA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI MIESZKAŃCY |
6 | Mariusz Józef KUPCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PAKOSIEWICZA „PRZYJAZNA GMINA” |
6 | Agnieszka Mariola PIECH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE INICJATYWY |
6 | Maria JAGŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SŁOMNIKI |
7 | Kamila Katarzyna ŚWIATŁY | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | Magdalena Beata CIEŚLIK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | Elżbieta Jadwiga ZIĘTARA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PAKOSIEWICZA „PRZYJAZNA GMINA” |
7 | Piotr Paweł KŁOSIŃSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SŁOMNIKI |
8 | Łukasz Zbigniew JACAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Ewelina Monika KNAFEL-GAŁĄZKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | Agnieszka Magdalena JEDNAKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI MIESZKAŃCY |
8 | Diana Marlena MICHALSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PAKOSIEWICZA „PRZYJAZNA GMINA” |
8 | Jacek Robert ROJEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NADZIEJA DLA GMINY |
9 | Renata Maria STANEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Teresa Irena KRALKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Teresa Ewa MAJCHROWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI MIESZKAŃCY |
9 | Dominika Karolina FUNDAMENT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PAKOSIEWICZA „PRZYJAZNA GMINA” |
10 | Adam PRZECHERKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Mariusz Łukasz GUZIK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Łukasz Tomasz KUKUŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PAKOSIEWICZA „PRZYJAZNA GMINA” |
11 | Karolina Klaudia PIETRZYK-JANUS | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Wiesław Marian WOLNY | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Paweł Jan GROJEC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI MIESZKAŃCY |
11 | Kinga Marzena SZCZEPA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE INICJATYWY |
11 | Irena PODSIADŁO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SŁOMNIKI |
12 | Ryszard Marek WILK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Janusz Stefan SADO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI MIESZKAŃCY |
12 | Bartłomiej Florian KMITA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE INICJATYWY |
12 | Bożena Barbara FURGALSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SŁOMNIKI |
13 | Dorota Urszula OPYD-CHODAK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Mateusz Łukasz KLIMCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI MIESZKAŃCY |
13 | Adam SOCHACKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PAKOSIEWICZA „PRZYJAZNA GMINA” |
13 | Grzegorz Edwin PŁAŻEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SŁOMNIKI |
14 | Beata Iwona PAWUK-CEBO | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Zdzisław Stanisław MAZUR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI MIESZKAŃCY |
14 | Beata Maria ŻAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SŁOMNIKI |
15 | Tadeusz Józef KOŁODZIEJCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Tomasz SIKORA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PAKOSIEWICZA „PRZYJAZNA GMINA” |
15 | Teresa Maria CZAJA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE INICJATYWY |
15 | Jolanta Anna ZIARKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA SŁOMNIKI |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Słomniki
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".